This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/volendam/huis-dick-tolstraat-65/43221870/

Dick Tolstraat 651132 KH VolendamVolendam-Blokgouw 3
€ 775,000 k.k.
Description
Uw (t)huis begint bij ons!
Wat een locatie, deze vrijstaande woning (alleen aan garages geschakeld) is een verborgen parel.
Deze woning moet je voelen, beleven en aanschouwen, dan pas zie je de mogelijkheden en de geweldige indeling van de woning.
Prachtig gelegen aan een waterpartij met veel privacy en een zeer zonnige tuin op het zuiden.
Verassend groot met een woonoppervlakte op de begane grond van 133 m² en een totale woonoppervlakte van maar liefst 188 m² (exclusief de 2e verdieping)
Deze woning is uniek in vele opzichten:
• Fantastische ligging aan een waterpartij met de tuin op het zuiden;
• Een zeer riante woonkamer met woonkeuken eetkamer en twee zitkamers;
• Een fantastische aangebouwde serre (geheel van kunststof) met zeer veel lichtinval door de glazen wanden en het glazen dak;
• Mogelijkheid voor twee extra slaapkamers op de twee verdieping;
• Een zeer riante garage met veel mogelijkheden voor een slaapkamer met badkamer, werkruimte maar ook een praktijkruimte of kantoor aan huis;
• Voor de woning 2 parkeerplaatsen op eigen grond;
• Veel privacy en een uitstekende ligging op de zon en in een kindvriendelijke woonwijk;
Een prachtig huis op een fantastische locatie. Een huis waar je jezelf direct thuis zult voelen! Ben je benieuwd of dit jouw nieuwe (t)huis kan worden? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en we nemen je graag mee voor een rondleiding door deze heerlijke woning!
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 795,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 775,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,122
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 188 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Plot size
- 282 m²
- Volume in cubic meters
- 705 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, double sink, walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- EDAM D 10297
- Cadastral map
- Area
- 282 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and open location
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 54 m² (9.50 metre deep and 7.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking