
Description
De perfecte combinatie van karakter, ruimte en comfort!
Aan de Weg van Twee Nijenhuizen 6 staat deze prachtige en unieke twee-onder-één-kapwoning uit 1920 te koop.
Door de bijzondere ligging, de royale indeling en het riante perceel rondom lijkt én voelt deze woning in alles vrijstaand. Hier geniet je van veel privacy, rust en ruimte.
De woning is door de jaren heen goed onderhouden en omstreeks 2010 gerenoveerd, waarbij tevens een royale aanbouw is gerealiseerd. Daarnaast beschikt de woning onder meer over dubbele beglazing, vloer-, dak- en gevelisolatie en een cv-ketel uit 2023. Op basis van de huidige situatie wordt het energielabel voorlopig ingeschat op B. Het buitenschilderwerk is in 2024 uitgevoerd, er is een kunststof dakkapel aanwezig en de woning beschikt over een glasvezelaansluiting.
Indeling
Binnen valt direct de combinatie van ruimte en sfeer op. De lichte woonkamer beschikt over een sfeervolle houtkachel en karakteristieke details. Op de begane grond bevinden zich daarnaast de keuken, ruime badkamer, hal, toilet en berging.
In de hal, keuken en badkamer is vloerverwarming aanwezig.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt maar liefst vijf slaapkamers, een tweede toilet en bergruimte onder de schuine kap.
Dankzij het aantal kamers zijn er volop mogelijkheden voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte.
Tuin
LIGGING
Unieke ligging in het waterrijke cultuurlandschap
Historisch baken:
Gelegen nabij het monumentale Gemaal A.F. Stroïnk, een bijzonder stukje levend erfgoed.
Weids & vrij:
Geniet van de rust, het weidse uitzicht, indrukwekkende Hollandse wolkenluchten en de vrijheid van het leven aan de dijk. Tegelijkertijd liggen de karakteristieke stadjes Vollenhove en Blokzijl binnen handbereik.
TUIN EN BIJGEBOUWEN
Het royale perceel van maar liefst 962 m² biedt volop ruimte om van het buitenleven te genieten. De diepe tuin vormt samen met de groene omgeving een heerlijke plek voor liefhebbers van rust, natuur en privacy.
Hier geniet je dagelijks van het landschap en de vele vogels die in deze waterrijke omgeving voorkomen. Een plek waar binnen- en buitenleven op natuurlijke wijze in elkaar overlopen.
Daarnaast beschikt het perceel over een ruime vrijstaande garage, extra bergruimte en een bijzonder ‘Uitkijkcafé’ met veranda op hoogte, vanwaar je prachtig uitkijkt over de omgeving.
Bijzonderheden
-Bouwjaar: 1920
-Gerenoveerd + royale aanbouw: ca. 2010
-Voorlopig energielabel: B
-Woonoppervlakte: ca. 115 m²
-Inhoud: ca. 426 m³
-Perceeloppervlakte: 962 m²
-Maar liefst 5 slaapkamers
-Extra bergruimte
-Vrijstaande garage met aanvullende bergruimte
-Bijzonder ‘Uitkijkcafé’ met veranda
-Parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein
-Vloerverwarming in hal, keuken en badkamer
-Dubbele beglazing in de gehele woning
-Vloer-, dak- en gevelisolatie aanwezig
-Cv-ketel uit 2023
-Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024
-Kunststof dakkapel
-Glasvezelaansluiting aanwezig
Het definitieve meetrapport vermeldt een gebruiksoppervlakte wonen van 114,90 m², een bruto inhoud van 426,16 m³ en in totaal 64,40 m² externe bergruimte.
Landelijk wonen op een zeldzame locatie met bijna 1.000 m² eigen grond, volop ruimte binnen én buiten. Weg van Twee Nijenhuizen 6 is een woning die je eigenlijk zelf moet ervaren.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,870
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- External storage space
- 65 m²
- Plot size
- 962 m²
- Volume in cubic meters
- 427 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
Cadastral data
- VOLLENHOVE N 898
- Cadastral map
- Area
- 962 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
© 2001-2026 funda