
Description
Hierbij bieden wij u een heel bijzondere (UITGEBOUWDE) woning aan. Deze 2-laagse Hoekwoning met TWEE BADKAMERS en een inpandige GARAGE beschikt over een slaapkamer op de begane grond, een patiotuin aan de achterzijde en een grote, prachtige tuin aan de zijkant van de woning. Deze woning is anders dan andere woningen en daarom extra interessant voor mensen die wat slechter ter been zijn. U kunt in deze woning oud worden. Want slapen en badderen is ook mogelijk op de begane grond. De garage naast de slaapkamer kunt u eventueel nog bij de slaapkamer trekken. Al denken wij dat dat niet nodig zal zijn omdat de afmetingen al prima zijn. Aan u de keuze. Ook de lay-out is niet alledaags. De woning heeft een speelse indeling, de woonkamer is vergroot en de kamers boven zijn ook lekker ruim. Bekijk de plattegronden eens goed en wie weet wordt u ook enthousiast.
Indeling: voor- zij- en achtertuin: entree woning, ruime hal met meterkast, CV/bergkast, deur naar toilet, deur naar slaapkamer met toegang tot de eerste badkamer, voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet, deur naar eetkamer, een gesloten keuken, grote woonkamer met toegang naar de zij- en achtertuin, trap naar 1e verdieping. Garage is via de oprit aan de voorzijde en via de achtertuin te bereiken en heeft eveneens aansluiting voor een wasmachine.
1e verdieping: zeer ruime overloop met ruimte voor een groot bureau, twee deuren naar twee royale slaapkamers en 2e badkamer met wastafel, douche, toilet.
Zolder: Grote vliering met veel opbergruimte.
Vraagprijs: € 819.000 - K.K. | Oplevering: in overleg
Ouderdom- en niet zelf bewoner clausule zijn van toepassing.
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 819,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,892
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 290 m²
- Volume in cubic meters
- 538 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- VOORSCHOTEN B 9157
- Cadastral map
- Area
- 290 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 112 m² (8.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 51
© 2001-2026 funda


















































