This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/voorschoten/huis-jan-van-galenlaan-28/43155220/

Description
In de geliefde en groene wijk Noord-Hofland in Voorschoten ligt deze royale vijfkamer hoekwoning met garage – dé kans voor de handige koper die zijn eigen woonwensen wil realiseren!
Dit ruime familiehuis biedt een solide basis en wacht op iemand die er met een frisse blik en eigen ideeën iets moois van maakt. De woning beschikt over grote, lichte kamers en een zonnige achtertuin op het oosten. Met een moderniseringsslag verandert u dit huis in een eigentijdse, comfortabele woning die volledig aansluit bij uw stijl en woonwensen.
Dankzij de ruime indeling en de mogelijkheid om uit te bouwen zijn de opties eindeloos: denk aan een open woonkeuken, een extra slaapkamer of een royale werkruimte. De toegevoegde artist impressions laten al zien hoeveel potentie hier schuilt.
De locatie maakt het plaatje compleet: rustig en groen, maar met scholen, winkels en openbaar vervoer letterlijk om de hoek. Ideaal voor gezinnen die willen wonen in een kindvriendelijke omgeving, en met Leiden op korte fietsafstand heeft u ook de levendigheid van de stad binnen handbereik.
Kortom: een huis met ruimte, potentie en een geweldige ligging – klaar om met uw eigen ideeën omgetoverd te worden tot uw droomwoning.
Pluspunten op een rij:
Royale hoekwoning met garage
Grote, lichte kamers en veel bergruimte
Zonnige achtertuin op het oosten
Volop mogelijkheden tot moderniseren en uitbouwen
Artist impressions als inspiratie inbegrepen
Rustige, kindvriendelijke wijk met voorzieningen dichtbij
Leiden snel en eenvoudig bereikbaar
Durft u de uitdaging aan? Maak van deze woning uw unieke thuis!
Indeling
Begane grond: Voortuin met oprit en toegang tot de garage. Entree, hal met toilet, meterkast en trapopgang. Vanuit de hal bereikt u de royale doorzonwoonkamer en de aparte keuken met toegang tot de achtertuin. De ruime achtertuin ligt gunstig op het oosten en biedt volop zonuren.
1e verdieping: Overloop met toegang tot de badkamer en drie ruime slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en één aan de voorzijde.
2e verdieping: Overloop met cv-opstelling, wasmachineaansluiting en veel bergruimte. Tevens een zeer royale zolderkamer met dakkapellen aan beide zijden – ideaal als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Oplevering: in overleg, kan snel
(Ouderdoms-, asbest- en niet-bewonersclausule van toepassing. Projectnotaris Boom Notariaat.
Meetinstructie (NEN 2580) is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een INDICATIE van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in de meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 579,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,226
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1960-1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Plot size
- 235 m²
- Volume in cubic meters
- 550 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- VOORSCHOTEN C 644
- Cadastral map
- Area
- 235 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 94 m² (11.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda