This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vriezenveen/huis-boerhaavelaan-6/43344937/

Eye-catcherLandhuisvilla met allure op één van Vriezenveens mooiste plekken!
Description
Wonen met allure, ruimte en karakter. Welkom aan de Boerhaavelaan 6 in Vriezenveen.
Sommige woningen hebben simpelweg een uitstraling die je niet kunt namaken. Dit is er zo één. Een markante villa met het karakter van een landhuis, gelegen op één van de meest geliefde locaties van Vriezenveen. Vrijstaand wonen met rust, ruimte en een indrukwekkende hoeveelheid leefoppervlak, terwijl sportvelden, zwembad en het dorpscentrum letterlijk binnen handbereik liggen.
Met maar liefst circa 290 m² woonoppervlak, een perceel van 943 m² en een inhoud van ruim 1.140 m³ is dit een woning die groots aanvoelt in alles. Van de royale leefruimtes tot de speelse architectuur en de imposante kapconstructie. Dit is geen standaard huis. Dit is een woning met persoonlijkheid.
De ligging maakt het plaatje compleet. Aan de rand van het dorp, tegenover de sportvelden en zwembad De Stamper, met tegelijkertijd het centrum van Vriezenveen op slechts enkele minuten fietsen. Een plek waar rust en bereikbaarheid perfect samenkomen.
Binnen valt direct de ruimtebeleving op. De woonkamer biedt meerdere zithoeken en veel lichtinval. De eetkamer vormt een sfeervolle verbinding met de keuken en de overkapping. Daarnaast beschikt de woning over een indrukwekkende hobbyruimte, ideaal voor werken aan huis, hobby’s, praktijkruimte of een royale mancave.
Op de verdieping bevinden zich vier slaapkamers, een complete badkamer én zelfs een sauna. De tweede verdieping biedt daarnaast volop extra bergruimte.
De tuin rondom de woning sluit perfect aan bij het karakter van het huis. Vrij gelegen, verzorgd aangelegd en met meerdere plekken om in alle rust van het buitenleven te genieten.
Een villa als deze komt zelden beschikbaar. Karaktervol, royaal en gelegen op een absolute toplocatie in Vriezenveen.
Boerhaavelaan 6 is zo’n woning waar je niet alleen binnenkomt. Je voelt direct dat het bijzonder is.
Pluspunten:
- Vrijstaande villa met karakteristieke landhuis-uitstraling;
- Circa 290 m² woonoppervlak;
- Perceel van 943 m²;
- Maar liefst 5 slaapkamers verdeeld over de begane grond en eerste verdieping;
- Grote hobbyruimte multifunctioneel inzetbaar;
- Sauna aanwezig;
- Energielabel C;
- 12 zonnepanelen, airconditioning en gedeeltelijke vloerverwarming;
- Gelegen aan de rand van het dorp tegenover sportvelden en zwembad;
- Centrum van Vriezenveen op korte fietsafstand.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, toilet, royale woonkamer, eetkamer, keuken, meerdere hallen, grote multifunctionele hobbyruimte en overkapping.
Eerste verdieping:
Overloop, 4 slaapkamers, sauna en complete badkamer voorzien van ligbad, douche, dubbele wastafel, bidet en toilet.
Tweede verdieping:
Ruime zolderberging.
Kortom: een unieke villa waar karakter, ruimte en locatie samenkomen op topniveau. Een huis dat je niet alleen bekijkt, maar ervaart. De aanvaarding is in overleg.
Bij aankoop wordt in de koopakte een waarborgsom van 10% van de koopsom opgenomen.
Is dit huis iets voor jou? Neem je eigen NVM makelaar mee voor aankoopbegeleiding.
Aanvullende opmerking:
Wilt meer informatie over hypotheken? Neem dan contact op met bijBart Makelaars (0546-709040) of Nijen Twilhaar Hypotheken (0546-572295).
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 875,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,017
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 290 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 40 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 943 m²
- Volume in cubic meters
- 1,144 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, bidet, shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and sauna
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- VRIEZENVEEN L 814
- Cadastral map
- Area
- 943 m²
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking