This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vught/appartement-moleneindplein-5-a/44491571/

Description
Licht tweekamerappartement op een aantrekkelijke locatie in Vught. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een zonnig balkon op het zuiden.
De bereikbaarheid is bijzonder prettig. Zowel de N65 als de A2 zijn snel bereikbaar, terwijl een bushalte zich op korte loopafstand bevindt. Het NS-station ligt op fietsafstand en direct voor het complex is ruim voldoende gratis parkeergelegenheid aanwezig. Daarnaast biedt het nabijgelegen Moleneindplein een gevarieerd aanbod aan winkels, speciaalzaken en dagelijkse voorzieningen.
INDELING
Begane grond
Via de gezamenlijke entree met brievenbussen, meterkast en trapopgang wordt de eerste verdieping bereikt. Vanuit het portaal geeft de voordeur toegang tot het appartement.
Appartement | Eerste verdieping
Binnenkomst in de hal, welke toegang biedt tot het toilet, de technische ruimte en de woonkamer. Dankzij de grote raampartij aan de achterzijde ontvangt de woonkamer een aangename hoeveelheid daglicht. Vanuit deze ruimte is het balkon bereikbaar, wat is gelegen op het zuiden. Het balkon is voorzien van een zonneluifel, buitenverlichting en elektrapunten, waardoor het een comfortabele plek vormt om buiten te verblijven. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgevoerd met een eenvoudig recht keukenblok voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en een compacte vaatwasser. Zowel de woonkamer als de keuken zijn uitgerust met rolluiken. De slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en bereikbaar via een schuifdeur. De grote raampartij biedt uitzicht over het Moleneindplein en zorgt voor een prettige lichtinval. Vanuit de slaapkamer is direct toegang tot de badkamer. Deze volledig betegelde ruimte beschikt over een douche, wastafel en een raam voor natuurlijke ventilatie en daglicht. Zowel bij de slaapkamer als de badkamer is een rolluik aanwezig.
Bijzonderheden:
- servicekosten per maand: € 50,-
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,521
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 50.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 48 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 146 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and rolldown shutters
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- VUGHT D 4482
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 50.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda