This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vught/huis-dr-de-brouwerstraat-4/44477223/

Description
Starters en klussers opgelet!
Ben jij op zoek naar een woning die je helemaal naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan is dit jouw kans! Aan de rustige Dr. de Brouwerstraat in Vught staat deze fijne tussenwoning klaar voor een nieuwe eigenaar. Een woning met volop mogelijkheden voor handige starters of klussers die graag hun eigen droomhuis willen realiseren.
De woning is gelegen op een heerlijk rustige locatie, vrijwel om de hoek van een groot groen plantsoen met speelvoorzieningen voor kinderen. Een fijne plek waar kinderen veilig buiten kunnen spelen en waar je geniet van een prettige woonomgeving met veel groen.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de ruime hal met trapopgang, trapkast en toiletruimte. De doorzonwoonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, voorzien van een afzuigkap en gasaansluiting voor het plaatsen van een fornuis. Vanuit de keuken heb je direct toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, allen voorzien van grote ramen die zorgen voor een prettige lichtinval. De kamers zijn praktisch ingedeeld en daardoor ideaal als slaap-, werk- of studeerkamer. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en tweede toilet. Daarnaast beschikt de overloop over een handige ingebouwde kast voor extra bergruimte.
Tweede verdieping
Middels een vlizotrap bereik je de zolderverdieping. Deze ruimte biedt extra opslagmogelijkheden.
Tuin
De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het noorden en biedt volop mogelijkheden om een fijne buitenruimte te creëren. Er is voldoende plek voor een terras, groenvoorzieningen en gezellige zitjes. Achterin de tuin staat een ruime berging van circa 5,81 x 2,59 meter, ideaal voor het opbergen van fietsen, tuinspullen en gereedschap. Ook de voortuin is verzorgd aangelegd en biedt een extra plek om van de zon te genieten.
Locatie
De woning ligt op een aantrekkelijke locatie in Vught-zuid met alle voorzieningen binnen handbereik. Zowel het gezellige centrum van Vught als diverse winkels voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich op korte afstand. Ook scholen en sportvoorzieningen zijn eenvoudig bereikbaar.
Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Het NS-station van Vught ligt nabij en ook de uitvalswegen richting onder andere 's-Hertogenbosch, Eindhoven en Tilburg zijn snel bereikbaar. Voor liefhebbers van natuur en recreatie ligt het prachtige recreatiegebied rondom de IJzeren Man op korte afstand.
Bijzonderheden
- houten en kunststof kozijnen voorzien van dubbel glas;
- Ideale woning voor starters en klussers;
- Met wat liefde, aandacht en modernisering maak je hier een heerlijk thuis;
- Verkoop geschiedt onder het principe ‘as is where is’;
- Aanvaarding op korte termijn mogelijk.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 397,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,676
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 143 m²
- Volume in cubic meters
- 355 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, to rent
Cadastral data
- VUGHT D 4896
- Cadastral map
- Area
- 143 m²
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 36 m² (5.89 metre deep and 6.14 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda