This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/waalre/huis-rooisestraat-1/43371243/

Description
Is uw wens om ooit nog een woning volledig naar eigen wens te realiseren op een prachtige locatie in Waalre-dorp? Dan is dit uw kans!
Op een fantastische locatie, aan de rand van Waalre-dorp, ligt namelijk deze zeer ruime twee-onder-een-kapwoning aan de Rooisestraat 1 en 3. Beide woningen worden nu als één aangeboden. Hierbij is er vanuit de gemeente Waalre in een principeverzoek akkoord gegeven voor het bouwen van 2 vrijstaande woningen.
Kenmerken conform de NEN 2580 Meetinstructie
Gebruiksoppervlakte wonen: 395 m2
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: 52 m2
Gebouw gebonden buitenruimte: 101 m2
Externe bergruimte: 151 m2
Bruto inhoud woning: 2.237 m3
Kadastraal bekend:
Gemeente: Waalre
Sectie: A
Nummers: 5651 & 5650 & 5632
Groot in totaal: 4.250 m2
Ter inzage liggen diverse stukken voor u klaar. U kunt hiervoor contact opnemen met ons kantoor.
Voor meer informatie over het bestemmingsplan- en bouwvoorschriften omtrent uw specifieke droomhuis, kunt u het beste contact opnemen met een architect naar keuze en/of met gemeente Waalre:
Voor informatie over deze woning kunt u contact opnemen met Elias Makelaars. Na mondelinge overeenstemming wordt er door partijen een koopovereenkomst getekend. In tegenstelling tot de situatie vóór 1 september 2003 is de koop van een woning (door een consument) pas gesloten als de koopovereenkomst door koper en verkoper is ondertekend. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Dit is door meerdere gerechtshoven bevestigd; indien een koopovereenkomst ten aanzien van een woning niet schriftelijk wordt vastgelegd conform artikel 7:2 BW, is de sanctie nietig.
Aansprakelijkheid:
De verstrekte gegevens in deze presentatie zijn met zorg samengesteld. Voor de juistheid van de informatie zijn wij in belangrijke mate afhankelijk van derden en aanvaarden wij, noch de verkoper, enige aansprakelijkheid. De opgegeven maten zijn circa-maten. De verstrekte informatie is van algemene aard, geheel vrijblijvend en is slechts een uitnodiging om in onderhandeling te treden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,405
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Living area
- 395 m²
- Other space inside the building
- 52 m²
- Exterior space attached to the building
- 101 m²
- External storage space
- 151 m²
- Plot size
- 4,250 m²
- Volume in cubic meters
- 2,237 m³
Layout
- Number of rooms
- 13 rooms (8 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- WAALRE A 5651
- Cadastral map
- Area
- 315 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WAALRE A 5650
- Cadastral map
- Area
- 265 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WAALRE A 5632
- Cadastral map
- Area
- 3,670 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda