This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/waalwijk/huis-loeffstraat-6/44451127/

Eye-catcherVrijstaand wonen met karakter, luxe én een multifunctionele ruimte
Description
Deze vrijstaande karakteristieke woning maakt direct indruk. De voorgevel is een monumentale lijstgevel uit 1875, maar wat je écht verrast is dat wat je achter de voordeur treft. Deze zorgvuldig gerestaureerde woning combineert authentieke details met hedendaags comfort en vormt de perfecte omgeving om te wonen en te werken met je familie.
Met twee woonkamers, vier slaapkamers, twee badkamers en een zonnige tuin is er aan ruimte geen gebrek. De grote bonus is het volledig verbouwde, privacy biedende multifunctionele bijgebouw met eigen voorzieningen: perfect voor het ontvangen van gasten, ideaal voor een studerend kind, in te zetten als volwaardige mantelzorgwoning of om te toveren tot kleinschalige B&B.
Een woonkans als deze kom je niet vaak tegen. Maak daarom vandaag een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Wij leiden je graag rond en beantwoorden met veel plezier al je vragen.
Bijzonderheden van de woning:
-Ruime vrijstaande monumentale woning uit 1875 met originele lijst voorgevel
-Volledig gerestaureerd en instapklaar – gestyled door Whoon Oisterwijk
-Hoog afwerkingsniveau waaronder paneeldeuren met authentieke klinken
-De voorkamer tot aan de keuken is een monument
-Aanbouw (niet monumentaal) uit 2019: woonkamer, keukenverbinding en opbouw eerste verdieping
-Eigen oprit voor twee auto’s en achterom met mogelijkheid voor auto of aanhanger
-Hal voorzien van nieuwe meterkast (12 groepen, 3-fasenaansluiting)
-2 ruime woonkamers met veel lichtinval
-Woonkamer 1 voorzien van sfeervol balkenplafond
-Woonkamer 2 (tuingericht) voorzien van vloerverwarming, gashaard en een schuifpui
-4 volwaardige slaapkamers eerste verdieping
-2 badkamers waarvan 1 en suite plus een separaat toilet
-Tuin op het zuiden met smart buitenverlichting
-Multifunctioneel bijgebouw (verbouwd en geïsoleerd in 2023) voorzien van eigen entree, luxe toiletruimte en doucheruimte, keukenblok met warm en koud water en eigen cv-installatie en vaste wifi-verbinding
-11 zonnepanelen (2023)
-Mechanische ventilatie
-Alarmsysteem met brandmelders (ter overname)
-CV-ketel 2023 (huur € 42,- p/m incl. onderhoud)
-Energielabel C
-Let op: het oppervlak van het bijgebouw (37m2) is opgeteld bij het totale woonoppervlak
In de hal vind je een vernieuwde meterkast (2023), trapopgang en praktische trapkast. In de eerste woonkamer zorgen de grote raampartijen voor veel lichtinval. Het balkenplafond voegt extra charme en sfeer toe.
De centraal gelegen keuken heeft een open verbinding met zicht naar buiten en is uitgevoerd in dubbele opstelling. Voorzien van een stenen werkblad, klassieke spoelbak, fornuis (2024) met oven en 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasmachine. Via een portaal is de toiletruimte met zwevend en volledig elektrisch toilet bereikbaar, evenals een kast met aansluitingen voor de wasapparatuur.
De keuken vormt de verbinding naar de tweede woonkamer aan de tuinzijde. Deze ruimte is af te sluiten met een schuifdeur voorzien van glas-in-loodramen en beschikt over een grote inloopkast met bergruimte en de opstelling van de cv-combiketel. De tweede woonkamer is tuingericht en uitgerust met een gashaard, vloerverwarming, balkenplafond, twee keer openslaande tuindeuren en een grote schuifpui met plisséhor.
Misschien wordt deze woonkamer wel jouw favoriete plek.
Op de overloop van de eerste verdieping zorgen de dakramen voor een flinke dosis licht. De houten vloer komt zo goed tot zijn recht. Aan de overloop grenzen een separaat toilet, de badkamer en vier slaapkamers inclusief een badkamer en suite. Slaapkamer één aan de voorzijde heeft een vaste kast en een bedstede. Slaapkamer twee is voorzien van een dakraam en een luik naar de bergzolder. Slaapkamer drie kenmerkt zich door een groot dakraam en bergruimte, en directe toegang tot de badkamer en suite. Deze badkamer is opgedeeld in een dubbel wastafelmeubel, ligbad, douche met regendouche en handdouche, en dakraam voor natuurlijk licht.
Slaapkamer 4 (hoofdslaapkamer) ligt aan de achterzijde en is voorzien van bergruimte, een dakraam met zicht op de tuin, eigen wastafel en luxe douchecabine met massagestralen, verlichting en muziek.
Dan de zonnige tuin. Die verdient een eigen alinea. Wat je ziet is een verzorgd aangelegde tuin voorzien van terrastegels, sierbestrating, kunstgras, twee vorstvrije buitenkranen, een houten berging met elektra en een royale tuinoverkapping met betonvloer. Onder de overkapping zit je heerlijk privé en geniet je van vroeg in het voorjaar tot laat in het najaar van de zon als ‘ie schijnt.
Achter op het perceel staat een multifunctioneel bijgebouw dat in 2023 professioneel is verbouwd en geïsoleerd. Geschikt als bijvoorbeeld kantoor aan huis, mantelzorg, B&B of zelfstandige woonruimte. Er is een entree met trapopgang, een luxe toiletruimte met hangcloset en fonteintje, een doucheruimte, een werk-/kantoorruimte met betonvloer, een keukenblok met warm en koud water en kastruimte. Ook is er een verdieping. Om de mogelijkheden te laten zien, is er een visualisatie van de zolder van het bijgebouw. Deze visualisatie geeft een inspirerend beeld van hoe de ruimte optimaal benut kan worden, ideaal voor wie alvast wil wegdromen bij de potentie van deze bijzondere plek.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,417
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1875
- Specific
- Double occupancy possible and monumental building
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 218 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 365 m²
- Volume in cubic meters
- 687 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, washstand, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, passive ventilation system, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, to rent)
Cadastral data
- WAALWIJK F 1928
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WAALWIJK F 3332
- Cadastral map
- Area
- 25 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 117 m² (15.50 metre deep and 7.55 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda