This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/wageningen/huis-ritzema-bosweg-21/44441719/

Eye-catcherPrachtig gerenoveerd jaren '30 droomhuis met woonkeuken en 5 slaapk.
Description
Met oog voor detail is deze halfvrijstaande jaren ’30 woning verbouwd tot een droomhuis, met een gebruiksoppervlakte wonen van maar liefst 179 m2. De L-vormige woonkamer, de tv-kamer en de woonkeuken zorgen voor een leefruimte van groot formaat, boordevol sfeer en comfort. Er zijn 5 slaapkamers, waarvan 2 met een slaapvide, en de badkamer is het toonbeeld van luxe. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein, de fietsen kunnen in de garage/berging en de prachtige tuin biedt zowel zon als schaduw.
Er zijn vele voorzieningen in de nabijheid, voor jong en oud. Er is een basisschool op loopafstand, iets verder in de straat is de bushalte en de Stadsbrink is, net als de rest van het centrum, maar een paar minuten lopen. Verder woont u in de nabijheid van Arboretum en De Dreijen.
Men heeft ook goede verbindingen met de A12, A50, Rhenen en Bennekom.
Indeling:
Begane grond:
Wat een prachtige uitstraling heeft deze woning, gebouwd in de jaren ’30! Via de oprit loopt u naar de overdekte zijentree, die toegang geeft tot de ontvangsthal. Hier ziet u dat dit huis smaakvol is verbouwd, met behoud van karakter en met een goede afwerking. Aan de linkerzijde is het gastentoilet en recht voor u is een grote garderobekast. Rechts in de hal zijn de trappen naar de eerste verdieping en de wijn-/provisiekelder.
Aan de voorzijde is een L-vormige woonkamer, in gebruik als zitkamer en als thuiswerkplek. Sfeermakers zijn de gashaard, het strakke stucwerk, de witte houten vloer en de originele schuifdeuren naar de tv-kamer. Het uitzicht op de voortuin en de karakteristieke woningen aan de overzijde van de weg maakt de woonkamer tot een aangename leefruimte.
Wat vroeger de eetkamer was, is nu de tv-kamer. Ook deze ruimte wordt gekenmerkt door een aangename, rustige sfeer en dubbele deuren zorgen voor een optimale verbinding met het overdekte terras en de achtertuin.
Een groot deel van het dagelijks leven vindt plaats in de woonkeuken, met lichtinval aan vier zijden en dubbele deuren naar het overdekte terras. Er is genoeg plek voor een grote eettafel en de exclusieve keukenopstelling, uitgevoerd in een prachtige kleurencombinatie, biedt alles wat een kookliefhebber zoekt. Aan bergruimte is geen gebrek en de aanwezige inbouwapparatuur is van topkwaliteit.
Eerste verdieping:
Het kozijn met glas-in-loodramen zorgt voor mooie lichtinval op de overloop, die toegang geeft tot drie slaapkamers en de badkamer. De paneeldeuren zijn behouden en het donkere tapijt ligt op bijna de hele etage.
Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde, waarvan een met een tweedeurs inbouwkast in de schuinte van het dak. De master bedroom, aan de achterzijde, heeft dubbele deuren naar het met sedum bedekte platte dak.
Aan de achterzijde is de badkamer, waar de dakconstructie in stoer zwart is geschilderd. De vloer- en wandtegels vormen een mooi geheel met het moderne sanitair en de Hansgrohe kranen. U heeft de beschikking over een grote inloopdouche, een toilet en een breed badmeubel waarop twee wastafels staan.
Tweede verdieping:
Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, waar een ruime overloop en twee slaapkamers zijn. Op de overloop is plek voor de wasapparatuur en beide slaapkamers hebben een supergave slaapvide. Ook op deze etage hoeft u niet te verbouwen, maar kunt u al snel gaan inrichten en stylen.
Tuin en garage:
Niet alleen het overdekte terras, maar ook de mooi aangelegde tuin is een geliefde plek van de bewoners. Het verhoogde terras biedt volop zon, de beplanting is gevarieerd en de strak vormgegeven vijver zorgt voor een rustige sfeer.
In de hoek van de tuin staat een stenen garage/berging, met dubbele deuren aan de voorzijde en een bergzolder. De oprit is getransformeerd in een zijtuin, met een poort naar de oprit en de prachtige voortuin. Dit huis klopt tot in detail, zowel binnen als buiten…
Bijzonderheden:
- Geheel verbouwde jaren ’30 woning met 5 slaapkamers;
- Grote leefruimte op de begane grond, inclusief woonkeuken;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein;
- Fraaie voor-, zij- en achtertuin met eigen achterom;
- Garage/berging aan de achterzijde;
- Energielabel B.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,447
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 179 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 370 m²
- Volume in cubic meters
- 669 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta Ace 40C (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- WAGENINGEN B 8964
- Cadastral map
- Area
- 370 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 112 m² (0.08 metre deep and 0.11 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda