This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/warmenhuizen/huis-zigt-10/89753791/

Zigt 101749 KG WarmenhuizenWarmenhuizen-Zuid
€ 695,000 k.k.
Eye-catcherWonen met ruimte, comfort én duurzaamheid
Description
Wonen met ruimte, comfort én duurzaamheid – Welkom in deze royale twee-onder-een-kapwoning in het geliefde Warmenhuizen.
Deze uitstekend onderhouden woning biedt met maar liefst 181 m² woonoppervlakte alle ruimte die je zoekt. Met vier volwaardige slaapkamers en een comfortabel gastenverblijf op de begane grond is dit een ideale gezinswoning waarbij logees kunnen blijven overnachten en een eigen plekje hebben.
Indeling
Begane grond
De begane grond is voorzien van een royale woonkamer met moderne open keuken. De keuken heeft een U-opstelling en is volledig uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur. Zo beschikt de keuken over een ingebouwde oven, magnetron, inductiekookplaat met moderne wazemkap, ruim voldoende werkruimte en zowel een ingebouwde koelkast, als vriezer. De kraan in de keuken is van het merk Quooker, wat er voor zorgt dat je nooit meer hoeft te wachten op kokend water voor een kop thee of tijdens het koken.
De royale Z-vormige woonkamer biedt volop mogelijkheden voor meerdere comfortabele zitjes, knusse woonkamer en biedt ruimte voor een grote eettafel. De uitbouw leent zich uitstekend als speelkamer voor de kinderen of als thuiswerkplek.
De oorspronkelijke garage is volledig verbouwd tot comfortabel gastenverblijf met badkamer met toilet, welke bij uitstek geschikt is voor familie of vrienden van verder af, of voor een levensloopbestendige toekomst. Tevens is deze ruimte vanwege de eigen opgang ook zeer geschikt voor bijvoorbeeld een salon aan huis.
Eerste verdieping
Vanuit de entree is de eerste verdieping te bereiken. Hier bevinden zich twee keurige slaapkamers en een zeer royale 'master' met eigen dakterras! Bij een ruime woning hoort natuurlijk een ruime badkamer, en die is er! Dankzij de dakopbouw op de garage is de oorspronkelijke badkamer verdriedubbeld in omvang en DE plek om ontspannen aan de dag te beginnen of deze op een ontspannen manier af te sluiten.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping vind je nog een praktische voorzolder met aansluitingen voor de wasmachine, droger, cv ketel en omvormer voor de zonnepanelen. Ook is hier de vijfde slaapkamer te vinden welke ook uitstekend als werk-, studie- of hobbykamer zou kunnen dienen.
Buitenruimte
De voor- en achtertuin zijn in 2022 volledig aangepakt, zijn verzorgd aangelegd en bieden volop privacy. Hier geniet je in alle rust van het buitenleven. Wat de tuin extra aantrekkelijk maakt is de robuuste veranda met daaronder een 4 tot 6-persoons jacuzzi!
Duurzaamheid & comfort
De woning is volledig geïsoleerd (dak, gevels en vloer) en voorzien van dubbele beglazing. Met een energielabel A, 30 zonnepanelen en een laadpunt voor een elektrische auto ben je hier helemaal klaar voor de toekomst.
Locatie en omgeving
De woning ligt in een rustige, groene en kindvriendelijke woonwijk in Warmenhuizen. Hier woon je in een prettige straat met voornamelijk gezinswoningen, veel groenstroken en speelgelegenheden in de directe omgeving – een plek waar rust en leefbaarheid centraal staan.
Op korte afstand vind je alles wat je dagelijks nodig hebt. Supermarkten, een bakker en slager liggen op loop- of fietsafstand, waardoor je eenvoudig je dagelijkse boodschappen doet. Ook scholen, kinderopvang en sportverenigingen zijn in de nabije omgeving aanwezig, wat het een ideale locatie maakt voor gezinnen.
Bereikbaarheid
De ligging is bijzonder gunstig. Met de auto ben je binnen circa 10 tot 15 minuten in Alkmaar, terwijl ook plaatsen als Schagen en Heerhugowaard goed bereikbaar zijn. Daarnaast is er een busverbinding op loopafstand, wat zorgt voor een goede aansluiting op het openbaar vervoer.
Het dorp Warmenhuizen
Warmenhuizen is een levendig dorp met een compleet voorzieningenniveau. Je vindt hier een gezellig dorpscentrum met diverse winkels, horeca en voorzieningen voor jong en oud. Tegelijkertijd behoudt het dorp zijn gemoedelijke en dorpse karakter, wat zorgt voor een fijne woonomgeving.
Natuur & recreatie
Wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt, is de nabijheid van natuur en recreatie. Op korte afstand liggen de duinen van Schoorl, het strand en het recreatiegebied Geestmerambacht – perfect voor wandelen, fietsen of een dagje ontspanning aan het water.
Bijzonderheden
* Woonoppervlakte ca. 181 m²
* Perceeloppervlakte 299 m²
* 6 kamers, waarvan 5 slaapkamers
* Volledig geïsoleerd
* Energielabel A
* 30 zonnepanelen
* Laadpunt voor elektrische auto
* 4 tot 6 persoons jacuzzi (ter overname)
* Gastenverblijf
Een woning die alles in zich heeft: ruimte, comfort en een uitstekende ligging.
Interesse?
Neem contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je deze woning graag persoonlijk ervaren.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,840
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 181 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 299 m²
- Volume in cubic meters
- 642 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, toilet, sink, 2 washstands, double sink, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kampakt HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- WARMENHUIZEN G 1886
- Cadastral map
- Area
- 299 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking