
Eye-catcherToplocatie aan het water | Energielabel A+++ | Luxe wonen
Description
‘W o n e n - m e t h e t w a t e r a l s d a g e l i j k s d e c o r’
Sommige appartementen laten zich niet vangen in vierkante meters alleen. Het zijn de plekken waar licht, ruimte en uitzicht samenkomen en waar je vanaf het eerste moment voelt dat alles klopt.
Dat gevoel ervaar je zodra je dit appartement binnenstapt.
De grote raampartijen laten het daglicht rijkelijk binnenstromen en zorgen ervoor dat de Zuid-Willemsvaart altijd onderdeel uitmaakt van het interieur. Het water brengt rust, beweging en een voortdurend wisselend uitzicht dat nooit verveelt. Van de eerste zonnestralen in de ochtend tot de warme gloed van de avond; ieder moment van de dag heeft hier zijn eigen charme.
‘Hier woon je met ruimte om te ademen’
Gelegen in het markante woongebouw De Waerd vormt dit appartement een bijzonder geheel van moderne architectuur, hoogwaardige afwerking en een unieke ligging aan het water. De historische mouttoren, die herinnert aan het industriële verleden van deze locatie, geeft het gebouw een karaktervolle uitstraling en maakt het tot een herkenbaar baken binnen Park Zuytwillemsvaert.
‘Een uitzicht dat iedere dag anders is’
De woonkamer vormt het natuurlijke middelpunt van het appartement.
Hier vallen direct de royale glaspartijen op die zorgen voor een prachtige lichtinval en een weids uitzicht over het water en de omgeving. De leefruimte voelt open en comfortabel aan, zonder aan warmte te verliezen. Het zitgedeelte en de woonkeuken vloeien moeiteloos in elkaar over en creëren een plek waar ontspannen, koken en samenzijn vanzelfsprekend samenkomen.
Terwijl het leven buiten rustig voorbijtrekt, ervaar je binnen een gevoel van rust en geborgenheid.
Het uitzicht verveelt nooit. Het verandert simpelweg mee met de dag.
De moderne keuken is uitgevoerd met een royaal kookeiland en hoogwaardige apparatuur. Een plek waar koken niet alleen praktisch is, maar ook onderdeel wordt van het wonen. Terwijl gasten aanschuiven aan tafel of genieten van een glas wijn, vormt het uitzicht over het water het decor van iedere ontmoeting.
Vanuit de woonkamer stap je rechtstreeks het royale balkon op.
Een plek die voelt als een extra leefruimte en waar binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Met een oppervlakte van circa 18 m² biedt het balkon alle ruimte voor een comfortabele loungeset, een grote eettafel of een combinatie van beide.
Hier begint de dag met een kop koffie in de ochtendzon.
Hier eindigt de dag met een goed gesprek terwijl de laatste zonnestralen weerspiegelen op het water.
Door de gunstige ligging geniet je van zon én comfort. Op warme zomerdagen biedt het balkon juist een aangename plek om beschut buiten te zitten.
‘Een plek waar de seizoenen van dichtbij beleefd worden’
R u s t, c o m f o r t e n p r i v a c y
Ook in de overige ruimtes staat wooncomfort centraal.
De hoofdslaapkamer is royaal opgezet en biedt meer dan voldoende ruimte voor een groot bed en uitgebreide garderobekasten. Een kamer die rust uitstraalt en uitnodigt om de dag ontspannen af te sluiten.
De tweede slaapkamer biedt volop mogelijkheden. Als logeerkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte voegt deze kamer flexibiliteit toe aan het appartement.
De badkamer is modern uitgevoerd en vormt een rustige, comfortabele ruimte met een royale inloopdouche, een stijlvol badkamermeubel en een tweede toilet.
In de inpandige berging zijn de technische voorzieningen van het appartement zorgvuldig ondergebracht, waaronder de warmtepomp, elektrische boiler en WTW-installatie. Ook bevinden zich hier de aansluitingen voor wasmachine en droger en een praktische gootsteen.
Alles is met zorg ontworpen en afgestemd op eigentijds wooncomfort.
Hoewel de uitstraling warm en tijdloos is, voldoet het appartement volledig aan de woonwensen van deze tijd.
D e W a e r d
De Waerd werd gebouwd in 2022 en is duurzaam en energiezuinig uitgevoerd. Dankzij de uitstekende isolatie, de warmtepompinstallatie en de gasloze opzet geniet je niet alleen van een aangenaam binnenklimaat, maar ook van lage energielasten. Het energielabel A+++ onderstreept het toekomstbestendige karakter van deze woning.
Ook praktisch is aan alles gedacht. Zo beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats in de parkeergarage, een privéberging en een extra parkeerplaats op het afgesloten buitenterrein.
Zorgeloos wonen begint bij kwaliteit.
Wonen tussen water en binnenstad
De Vereniging van Eigenaren van woongebouw De Waerd is actief en professioneel georganiseerd. Het beheer is in handen van Heton VvE Beheer, wat bijdraagt aan het verzorgde karakter en het behoud van de kwaliteit van het complex. De servicekosten bedragen € 269,- per maand.
L o c a t i e
Een van de grootste kwaliteiten van dit appartement is zonder twijfel de locatie.
De Waerd ligt op een unieke plek aan de Zuid-Willemsvaart, op korte afstand van het bruisende centrum van Weert. Hier woon je in alle rust, met uitzicht op water en groen, terwijl gezellige terrassen, winkels, restaurants en culturele voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar zijn.
Ook het NS-intercitystation en de uitvalswegen richting Eindhoven en Maastricht bevinden zich op korte afstand.
Het is precies die combinatie van rust, bereikbaarheid en levendigheid die deze woonomgeving zo aantrekkelijk maakt.
Een plek waar thuiskomen iedere dag voelt als een klein geluksmoment.?
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 689,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,253
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 269.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 314 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- WEERT R 5266
- Cadastral map
- WEERT R 5266
- Cadastral map
- WEERT R 5266
- Cadastral map
- WEERT R 5212
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Held in common ownership
- WEERT R 5219
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Held in common ownership
- WEERT R 5176
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Held in common ownership
- WEERT R 5182
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 269.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda