This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/weert/appartement-scheepsbouwkade-9/44430857/

Scheepsbouwkade 96001 AD WeertBiest
€ 975,000 k.k.
Description
Een unieke kans om eigenaar te worden van een splinternieuw en luxe appartement op één van de mooiste locaties van Weert. Nog voordat het exclusieve nieuwbouwproject De Kade is opgeleverd, is dit royale appartement beschikbaar gekomen. Een buitenkans voor wie wil genieten van alle voordelen van nieuwbouw, zonder een volledig nieuwbouwtraject te hoeven doorlopen.
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping, direct onder het penthouse, en beschikt over een woonoppervlakte van circa 125 m². Het royale terras van circa 40 m² is georiënteerd op het noordoosten en biedt een prachtig vrij uitzicht over de Zuid-Willemsvaart richting Nederweert en de Biesterbrug. Hier geniet je iedere dag van rust, ruimte en een schitterende woonomgeving aan het water.
De royale woonkamer met leefkeuken van circa 57 m² vormt het hart van het appartement. Dankzij de twee grote schuifpuien staat de woonruimte in directe verbinding met het ruime terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers van circa 17 m² en 12 m². De hoofdslaapkamer heeft een eigen toegang tot het terras en biedt rechtstreeks toegang tot de complete badkamer, die is voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel. Ook de tweede slaapkamer is voorzien van een inloopdouche en een dubbele wastafel.
Het appartement wordt hoogwaardig en duurzaam uitgevoerd. De wanden worden strak gestuct en geschilderd opgeleverd en daarnaast wordt een hoogwaardige PVC-vloer gelegd, waardoor een groot deel van de afwerking al is verzorgd. De duurzame installaties, waaronder een warmtepomp en uitstekende isolatie, zorgen voor optimaal wooncomfort en lage energielasten. Een groot voordeel is dat de keuken nog geheel naar eigen wens kan worden samengesteld. Daarnaast is inzichtelijk welke luxe meerwerkopties reeds door de huidige eigenaren zijn geselecteerd, zodat je precies weet welke hoogwaardige extra's al zijn gekozen.
Bij het appartement behoren een dubbele afsluitbare garagebox en een separate buitenberging.
De Kade is een exclusief nieuwbouwproject aan de Scheepsbouwkade in Weert, waar moderne architectuur, luxe en duurzaamheid samenkomen. Op deze bijzondere locatie aan het water worden slechts zes exclusieve appartementen en één penthouse gerealiseerd. De hoogwaardige afwerking, royale terrassen en unieke ligging maken De Kade tot één van de meest exclusieve woonlocaties van Weert.
Nieuwbouwappartementen van dit niveau en op deze locatie komen slechts zelden beschikbaar, zeker niet tijdens de bouwfase. Dit is dan ook een unieke mogelijkheid om te wonen in een volledig nieuw luxe appartement, waarbij je de keuken nog geheel naar eigen wens kunt samenstellen.
Voor de complete verkoopinformatie, waaronder de brochure, technische omschrijving en een overzicht van de reeds gekozen opties, kun je contact opnemen met ons kantoor. We informeren je graag tijdens een persoonlijk gesprek.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,800
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Exterior space attached to the building
- 40 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating and electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda