This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/weurt/huis-wethouder-broekmanstraat-10/43399398/

Eye-catcherUItgebouwde 2-onder-1-kapwoning met veel ruimte, diepe tuin en garage
Description
Wonen met ruimte en mogelijkheden, op een fijne plek nabij Nijmegen
Een uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met volop ruimte, een diepe tuin en een grote garage, gelegen op een fijne plek vlak bij Nijmegen. Hier woon je rustig, met de uiterwaarden van de Waal op loopafstand en de stad binnen handbereik. Een woning met potentie, waar je met modernisatie en verduurzaming jouw eigen thuis van maakt.
Algemeen
- Bouwjaar: 1968
- Woonoppervlak: 97 m²
- Overige inpandige ruimte: 30 m²
- Perceeloppervlak: 305 m²
- Energielabel: E
Bijzonderheden
- Uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning
- Diepe achtertuin van ca. 12,5 meter diep en 8 meter breed
- Grote garage met veel bergruimte
- Gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen met HR+++/HR+ glas
- Combinatie van kunststof en houten kozijnen met isolerende beglazing
- CV-ketel (Atag, 2020)
- Platte daken vernieuwd en opnieuw bekleed in 2024
- Gelegen nabij Nijmegen en de Waal
Je komt hier binnen in een woning die netjes is onderhouden, maar waar je tegelijkertijd de kans krijgt om het naar eigen smaak te moderniseren. Denk aan het vernieuwen van de badkamer en het verder verbeteren van de isolatie. Juist die combinatie maakt dit huis interessant: een solide basis met ruimte om waarde toe te voegen.
De woning is deels voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing (waaronder recent geplaatst HR+++ glas aan de voorzijde), aangevuld met houten kozijnen met dubbel glas. Het isolatieniveau is beperkt, wat mogelijkheden biedt om verder te verduurzamen.
Indeling
Begane grond
Je komt binnen in een ruime hal met trapopgang, toiletruimte met wandcloset en fonteintje. De woonkamer met trapkast is licht en ruim opgezet, met prettig contact naar zowel de straat als naar de achterzijde. De keuken is functioneel en voorzien van onder andere een oven, Miele vaatwasser, elektrische kookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken heb je toegang tot de tuin.
De aangebouwde garage (met smeerput) is van buitenaf bereikbaar en biedt volop ruimte voor opslag of hobby. Hier zijn ook de aansluitingen voor witgoed gesitueerd.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers van goed formaat. De badkamer is compact en gedateerd, voorzien van een ligbad en wastafel.
Vliering
Via een vlizotrap bereik je de zolderverdieping met dakraam. Deze ruimte is ideaal als bergzolder.
Tuin
De diepe achtertuin is een van de sterke punten van deze woning. Met circa 12,5 meter diepte en 8 meter breedte heb je hier alle ruimte om een fijne buitenplek te creëren. Of je nu kiest voor een terras, groen of een combinatie: hier kan het allemaal.
De ligging is prettig en praktisch. Je woont hier op steenworp afstand van Nijmegen en op loopafstand van de Waal met haar prachtige uiterwaarden. Ideaal voor een wandeling of fietstocht. Tegelijkertijd zijn voorzieningen, uitvalswegen en openbaar vervoer goed bereikbaar.
Ben je op zoek naar een woning met ruimte, een fijne ligging én de mogelijkheid om deze naar je eigen hand te zetten? Dan is dit een kans die je niet wilt missen. Plan een bezichtiging en ervaar zelf de mogelijkheden van deze woning.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,588
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Plot size
- 305 m²
- Volume in cubic meters
- 468 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Triple glazed and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag I28 CZ (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- WEURT B 1989
- Cadastral map
- Area
- 305 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and sun terrace
- Back garden
- 100 m² (12.50 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda