This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/wijhe/huis-herxen-33/43281863/

Herxen 338131 PC WijheHerxen
€ 625,000 k.k.
Description
Droomt u van landelijk wonen met een gevoel van ruimte en vrijheid waarbij de natuur altijd dichtbij is en je het echte landleven kunt combineren met de gemoedelijkheid van het leven in een dorp?
Deze charmante en uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning zal u verrassen. Gelegen op een royaal perceel van maar liefst 2.908 m2, biedt deze woning een unieke combinatie van comfortabel wonen in een groene, rustige omgeving met de mogelijkheid voor het houden van dieren aan huis.
De woning is gelegen in het buurtschap Herxen op een prachtige locatie grenzend aan de IJsseldijk met haar uiterwaarden met weidse vergezichten en een gevoel van buitenleven dat elke dag opnieuw verrast. Op het perceel bevinden zich 2 paardenboxen en grasland waardoor er volop mogelijkheden zijn voor het houden van 2 paarden of kleinvee. Ideaal voor dierenliefhebbers die hun hobby direct bij huis willen beleven.
Het buurtschap Herxen is een levendige en complete dorpskern binnen de gemeente Olst-Wijhe. Het is een actief dorp met een rijk verenigingsleven, veel activiteiten en een gezellig dorpshuis. Het centrum van Wijhe dat op 5 minuten rij-afstand is gelegen, biedt goede voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen.
Het buurschap Herxen is gelegen 'onder de rook' van Zwolle en combineert landelijke charme met stedelijke bereikbaarheid. De steden Zwolle en Deventer zijn met de auto op korte afstand bereikbaar. Ook met de trein is Wijhe goed bereikbaar. Of u nu kiest voor een comfortabele treinverbinding of de snelle autoverbinding, beide steden zijn binnen korte tijd bereikbaar.
Een unieke plek waar wonen, natuur en dieren harmonieus samenkomen.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met toegang tot modern toilet en de woonkamer. De lichte woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een mooie gietvloer en accumulerende houtkachel (2023). Aansluitend aan de woonkamer is er een ruime, royale woonkeuken die de mogelijkheid biedt aan een royale eettafel. De keuken is voorzien van een plavuizen vloer. Vanuit de woonkeuken heeft u middels openslaande deuren vrij uitzicht op de achtertuin en toegang tot de veranda. De bijkeuken grenzend aan de woonkeuken biedt berg- en/of provisieruimte en hier bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine/wasdroger. Tevens geeft een tuindeur toegang tot de veranda/achtertuin.
De in 2022 aangebouwde veranda is een heerlijke plek om tot rust te komen en volop te genieten van het buitenleven. Dankzij het vrije uitzicht kijkt u uit over de achtertuin richting de IJsseldijk en kunt u genieten van de zonsondergang.
De geintegreerde verlichting maakt het ook in de avonduren een bijzonder fijne plek om te ontspannen. Een unieke buitenruimte waar comfort, sfeer en natuur samenkomen.
Eerste Verdieping:
Via de overloop is er toegang tot 3 mooi formaat slaapkamers, een praktische inloopkast en de badkamer. De 2 slaapkamers aan de voorzijde van de woning zijn voorzien van een dakkapel. De slaapkamer aan de achterzijde is gelegen over de volle breedte van de woning. Deze verdieping is voorzien van houten vloerdelen. De nette badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
De achtertuin is gelegen op het westen en biedt veel privacy en een vrij uitzicht tot aan de IJsseldijk. Aansluitend zijn er 2 paardenboxen en grasland voor uw paard of kleinvee. De vrijstaande stenen berging is voorzien van een zolderverdieping die deels is afgetimmerd tot kantoor/multifunctionele ruimte. In het 2e deel van de berging bevindt zich een gezellig barretje.
Kenmerken:
- 2 paardenboxen;
- Vloerverwarming benedenverdieping en douche;
- Dakisolatie en dubbel glas;
- 12 zonnepanelen;
- Schilderwerk buiten 2024;
- Veranda 2022;
- Accumulerende houtkachel 2023, ter overname.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,342
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 51 m²
- Plot size
- 2,908 m²
- Volume in cubic meters
- 420 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and gas water heater
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- WIJHE L 572
- Cadastral map
- Area
- 495 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WIJHE L 804
- Cadastral map
- Area
- 2,390 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WIJHE L 810
- Cadastral map
- Area
- 23 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 400 m² (40.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 83
© 2001-2025 funda


















































































