
Description
Fraai gelegen 3-kamerappartement met 2 balkons en liftinstallatie in de geliefde wijk 'de Geer' gelegen op de vierde en bovenste verdieping.
Het appartementencomplex ligt aan de rand van de woonwijk met vrije doorkijk. Nabij voorzieningen als buurtwinkelcentrum, scholen en overige faciliteiten. Een licht, comfortabel appartement met twee slaapkamers, twee balkons en eigen berging.
Via een gemeenschappelijke entree met videofooninstallatie en brievenbussen komt je het gebouw binnen, vlakbij de hoofdingang bevindt zich tevens de toegang tot de berging.
Een lift brengt je snel naar de vierde etage. Via de royale entree treed je binnen in de ruim bemeten hal met toegang tot het toilet, badkamer en berging met de cv aansluiting en witgoedaansluitingen. De lichte woonkamer heeft een fraai uitzicht en heeft flinke raampartijen. Hierdoor stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen. Vanuit de woonkamer bereik je via de schuifpui het balkon op het oosten.
Aangrenzend aan de woonkamer vind je de halfopen keuken voorzien van inbouwapparatuur en grenzend aan het balkon met fraai zicht op de Utrechtse Heuvelrug.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers waarvan er één toegang heeft tot het balkon op het zuiden. De slaapkamer kan onderdeel uitmaken van de woonkamer, door de openslaande deuren. Maar heeft u een logeerkamer nodig dan creëer redelijk eenvoudig weer de 2e slaapkamer.
Verder beschikt het appartement over een keurige badkamer met wastafel, inloopdouche en bad.
Het appartement beschikt over een eigen berging op de begane grond van het complex.
En voor extra bergruimte stelt de Vereniging van Eigenaren bergruimtes beschikbaar op de zolderverdieping van het complex.
Tegenover het gebouw vind je meer dan voldoende openbare parkeergelegenheid voor het parkeren van de auto.
Bent u geïnteresseerd in dit appartement? Neemt u dan contact op met ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Wij zijn u graag van dienst.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,380
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 250.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 277 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR Combi (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WIJK BIJ DUURSTEDE C 4870
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 250.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 39
© 2001-2026 funda






































