This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/wijnandsrade/huis-rhodestraat-3/80957298/

Rhodestraat 36363 AX WijnandsradeWijnandsrade
€ 425,000 k.k.
Instapklare, goed onderhouden woning met energielabel A
Description
Rustig gelegen in het dorp Wijnandsrade (gemeente Beekdaelen), tussen Nuth en Hulsberg, met winkels op korte afstand. Ook diverse sportverenigingen en een basisschool bevinden zich op loopafstand. Deze instapklare en goed onderhouden woning, gebouwd in 1973, beschikt over energielabel A en is voorzien van diverse energiebesparende voorzieningen. Zo zijn er grotendeels kunststof kozijnen, deels houten kozijnen en is de woning geheel voorzien van isolatieglas. Daarnaast beschikt de woning over 10 zonnepanelen (2025, eigendom) en zijn de spouwmuren geïsoleerd. De woning is tevens voorzien van een moderne 3-fase elektrische installatie. De warmtepomp en hybride combi-HR-ketel van het merk Remeha zijn beide in 2025 geplaatst en in eigendom. Het perceel is 380 m² groot en beschikt over een fraai aangelegde tuin met tuinberging. Aan de achterzijde geniet men van een vrij uitzicht over het groen, waardoor dit een heerlijke plek is om in alle rust te genieten.
Bij de woning hoort tevens een royale garage, die inpandig bereikbaar is. De garage is voorzien van een wasmachineaansluiting en een automatische sectionaalpoort. Op de eigen oprit is bovendien voldoende ruimte om meerdere auto's te parkeren.
De inhoud van de woning bedraagt ca. 503 m³ en de woonoppervlakte ca. 115 m².
Indeling
Begane grond: hal met grindvloer, meterkast en garderobehoek; ruime L-woonkamer met schouw met gashaard, parketvloer en veel lichtinval; open keuken met nette aanbouwkeuken voorzien van granietblad, inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast, vaatwasser, combi-oven. Vanuit de keuken heeft men toegang tot de tuinkamer en werk-/studeerkamer. Bijkeuken met wasmachine aansluiting en toegang naar de garage.
Gezellige tuinkamer/serre met glazen schuifpanelen naar de tuin.
Eerste verdieping: overloop; twee ruime slaapkamers, waarvan één met airconditioning en vaste kastenwand; berging/wasruimte (voorheen badkamer); luxe badkamer met inloopdouche, ligbad, 2e toilet en dubbele wastafel.
Belangrijke informatie voor de koper.
Verkoopinformatie.
Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief.
Schriftelijkheidsvereiste.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben.
Waarborgsom of bankgarantie.
Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom.
Bouwkundige keuring
Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.
Meetinstructie
De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Overname (huur)contracten
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper.
De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,696
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 380 m²
- Volume in cubic meters
- 503 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and gas heater
- CH boiler
- 2025
Cadastral data
- WIJNANDSRADE A 2936
- Cadastral map
- Area
- 380 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda