This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/winschoten/huis-beukenlaan-67/43344600/

Description
Gelegen op goede locatie en in kindvriendelijke woonomgeving, energiezuinige hoekwoning met een aangebouwde stenen schuur, vrijstaande houten tuinberging met grote overkapping en een onderhoudsvriendelijke voor- en achtertuin met veel ruimte.
Begane grond: entree aan voorzijde van de woning, hal met trapopgang, kelder, toiletruimte, lichte woon-/eetkamer met grote raampartijen, open keuken voorzien van keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur, ruime bijkeuken met achterentree.
Eerste verdieping: royale overloop met separate wasruimte (tevens opstelplaats c.v.-ketel), totaal 3 slaapkamers, badkamer met inloopdouche, vaste wastafel met meubel, spiegelkast en designradiator.
Tweede verdieping: bergzolder bereikbaar middels vlizotrap.
Bijzonderheden:
- energie-efficiënte woning (energielabel A);
- volledig voorzien kunststof kozijnen en -deuren;
- 10 stuks zonnepanelen;
- voorzien van airconditioning;
- heerlijke overkapping waar je tot laat op de dag van de zon kunt genieten;
- op loopafstand van basisschool;
- centrale ligging ten opzichte van diverse voorzieningen zoals het centrum, het OV en supermarkten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 239,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,236
- Year of construction
- 1956
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 232 m²
- Volume in cubic meters
- 322 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- WINSCHOTEN E 1852
- Cadastral map
- Area
- 232 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 134 m² (15.75 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Public parking
© 2001-2026 funda