This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/winschoten/huis-bovenburen-219/43297463/

Bovenburen 2199675 HE WinschotenZeeheldenbuurt
€ 699,000 k.k.
Description
Gelegen aan de Bovenburen in Winschoten staat deze sfeervolle woonboerderij die landelijk karakter combineert met het gemak van wonen in de stad. Hier geniet u van de karakteristieke uitstraling en de royale ruimtes van een boerderij, terwijl winkels, scholen, sportfaciliteiten en het centrum op korte afstand liggen.
De boerderij is authentiek van buiten en verrassend comfortabel van binnen. De royale leefruimtes en grote ramen zorgen voor een unieke lichtinval en een warm, uitnodigend gevoel. Met meerdere slaapkamers, een ruime woonkeuken en diverse multifunctionele ruimtes leent deze woning zich uitstekend voor een groot gezin, thuiswerkers of het realiseren van hobby’s en ambities.
Begane grond: entree/hal met toegang tot de kelder, tussenhal met trapopgang, toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje, L-vormige woonkamer met openslaande tuindeuren en sfeerhaard, riante woonkeuken met diverse inbouwapparatuur o.a. Boretti oven en gasfornuis, tweede toiletruimte, slaapkamer met wastafel en badmeubels, multifunctionele ruimte welke bijvoorbeeld kan worden ingericht als slaapkamer of thuiskantoor voorzien van hal met achterentree (dus eigen opgang), hal met toegang tot overkapping, bijkeuken, ruime inpandige garage met vast kasten en trapopgang.
Eerste verdieping: overloop, totaal 3 slaapkamers, ruime badkamer voorzien van inloopdouche, bad, dubbele wastafel en derde toilet, cv-ruimte, knieschotten/vaste kasten en bergingsruimte.
Zolder op de 1e verdieping: via de garage is een tweede trap naar een riante zolderverdieping. Deze ruimte is volledig naar eigen wens in te delen en biedt volop mogelijkheden, bijvoorbeeld voor het realiseren van meerdere slaapkamers, een werkruimte of hobbykamer. Tevens aanwezig c.v.-ruimte en knieschotberging.
Buitenruimte: besloten, fraai aangelegde tuin rondom de woning met veel privacy, een zonneterras en gezellige overkapping, voldoende parkeermogelijkheid op eigen terrein waaronder een carport om twee auto's overdekt te parkeren.
Bijzonderheden:
- karakteristiek pand;
- slaapkamer op de begane grond;
- twee Cv-ketels (huur en eigendom);
- voorzien van airconditioning;
- ruime zolder op de 1e verdieping voor eventueel een atelier, B&B, extra slaapkamer(s) of opslag;
- centrale ligging ten opzichte van winkels, supermarkt(en) en scholen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 699,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,658
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1913
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 263 m²
- Other space inside the building
- 155 m²
- Exterior space attached to the building
- 41 m²
- Plot size
- 1,420 m²
- Volume in cubic meters
- 1,490 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, jacuzzi, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler, pellet burner and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- WINSCHOTEN G 1558
- Cadastral map
- Area
- 1,420 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Carport, built-in and parking place
- Capacity
- 4 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 85
Floorplans 4
© 2001-2026 funda
























































































