This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/woerden/huis-van-der-valk-boumanlaan-2/43291254/

Van der Valk Boumanlaan 23446 GH WoerdenSnel en Polanen
€ 745,000 k.k.
Eye-catcherWonen op een fijne plek in Woerden - "Achter de bomen".
Description
Wonen op een fijne plek in Woerden – “Achter de bomen” aan de Van der Valk Boumanlaan 2
Welkom aan de Van der Valk Boumanlaan 2: een ruime vrijstaande woning in Woerden. Hier kun je comfortabel wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik en volop ruimte om je eigen woonwensen waar te maken.
Indeling
Begane grond.
Via de entree, met glas in lood details, kom je binnen in een ruime hal met toilet en een vaste kast. Deze woning beschikt over een lichte en uitnodigende woonkamer met gashaard, serre en erker met glas in lood details. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten. De indeling is praktisch en biedt volop mogelijkheden voor zowel gezinnen als stellen die op zoek zijn naar extra ruimte. De keuken, met gaskookplaat, oven en afzuigkap, is eenvoudig en functioneel en vormt een goede basis om naar eigen smaak te moderniseren. Vanuit de keuken bereik je de garage en de tuin die rondom het huis loopt. De tuin is een heerlijke plek om te ontspannen. De garage biedt ruimte aan 1 auto. Tevens is er tegenover de woning 1 extra parkeerplaats beschikbaar.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping, met houten verdiepingsvloer, bevinden zich vier slaapkamers met allen een vaste kast. Een van de slaapkamers aan de achterzijde heeft een balkon. Deze is via de openslaande deuren bereikbaar. De badkamer is eenvoudig met toilet, wastafelmeubel en douchecabine. Via de vlizo-trap is de bergzolder bereikbaar.
De woning ligt tegenover NS-station Woerden. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en het centrum van Woerden zijn snel bereikbaar. Ook uitvalswegen bevinden zich op korte afstand.
Kenmerken:
• Woonoppervlakte 119 m2
• Overige inpandige ruimte 23 m2
• Perceeloppervlakte 328 m2
• Glas in lood details
• Ruime woning
• Tuin rondom
Kortom: Van der Valk Boumanlaan 2 is een fijne woning op een mooie locatie, met veel potentie om er helemaal jouw thuis van te maken. Kom kijken en laat je verrassen!
Aanvaarding: in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 850,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,261
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Plot size
- 328 m²
- Volume in cubic meters
- 538 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Nefit Topline HRC30 Compact (gas-fired from 2008, in ownership)
Cadastral data
- WOERDEN A 2855
- Cadastral map
- Area
- 328 m²
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
© 2001-2026 funda