This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/wormer/huis-accra-17/17292582/

Eye-catcherZeer nette eengezinswoning, gelegen in een kindvriendelijke buurt!
Description
Welkom op de Accra 17 in Wormer.
Aan de Accra 17 in Wormer staat deze fijne en zeer nette eengezinswoning uit 1996, gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving. De woning beschikt over drie slaapkamers, een complete keuken, een badkamer met ligbad en een ruime tuin op het oosten. Met energielabel A is bovendien sprake van een energiezuinige woning.
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de hal waar het toilet en de meterkast zich bevinden. De lichte woonkamer biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een eettafel. De houten vloer is van hardhout en keurig onderhouden. Onder de trap is een trapkast aanwezig. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de zonnige achtertuin.
Aan de voorzijde bevindt zich de keuken. Vanuit de keuken heb je vrij uitzicht en kijk je uit over de straat, wat niet alleen voor een prettige lichtinval zorgt, maar ook praktisch is wanneer de kinderen buiten aan het spelen zijn. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven/magnetron, gasfornuis, afzuigkap, koelkast met vriezer en vaatwasser.
De ruime achtertuin ligt op het oosten en biedt volop mogelijkheden om buiten te genieten. Er is ruimte voor een terras, groen en speelgelegenheid voor kinderen. Achter in de tuin staat een houten schuur, ideaal voor fietsen en het opbergen van tuinspullen. Dankzij de achterom is de tuin ook gemakkelijk bereikbaar met de fiets.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn praktisch van formaat en kunnen uiteraard ook worden gebruikt als werk-, hobby- of studeerkamer.
De badkamer is voorzien van een ligbad, een wastafel en een tweede toilet en biedt een fijne plek om de dag ontspannen af te sluiten.
Een mooie bijkomende mogelijkheid is de potentiële uitbreiding met een extra verdieping. In de Accra hebben meerdere woningen deze uitbreiding al gerealiseerd. Hierdoor ontstaat de mogelijkheid om de woning in de toekomst aanzienlijk te vergroten, bijvoorbeeld met extra slaapkamers, een ruime werkkamer of andere leefruimte. Een interessant perspectief voor wie graag extra ruimte wil creëren en de woning verder naar eigen wens wil aanpassen.
Ligging
De woning ligt in een prettige woonomgeving in Wormer die voornamelijk in de jaren negentig is ontwikkeld. De buurt is aantrekkelijk voor gezinnen en de straat is alleen voor bestemmingsverkeer. In de omgeving zijn diverse speelvoorzieningen, basisscholen, kinderopvang en sportmogelijkheden te vinden. Ook voor de dagelijkse boodschappen zijn Wormer en het nabijgelegen Wormerveer goed voorzien.
De ligging is bovendien praktisch voor zowel automobilisten als reizigers met het openbaar vervoer. Station Wormerveer ligt in de nabijheid en biedt treinverbindingen richting onder andere Amsterdam en Uitgeest. Vanuit Station Wormerveer is het 20 minuten met de trein naar Station Amsterdam Centraal.
De snelwegen A8 en A9 zijn goed bereikbaar, waardoor ook Amsterdam, Alkmaar en Haarlem per auto goed te bereiken zijn.
Met drie slaapkamers, een complete keuken, een ruime tuin op het oosten en energielabel A biedt Accra 17 een comfortabele basis voor jarenlang woonplezier. Een woning die je zeker van binnen wilt bekijken!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,762
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 120 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR 107 (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- WORMER F 4849
- Cadastral map
- Area
- 120 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 55 m² (11.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda