This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zaamslag/huis-stoppeldijkveer-2/89661198/

Description
Stoppeldijkveer 2 in Zaamslag betreft een vrijstaande woning, gelegen net buiten de bebouwde kom, met vrij uitzicht en veel privacy. De woning staat op een royaal perceel en biedt opvallend veel leefruimte, zowel binnen als buiten. Een huis dat geschikt is voor een groot gezin, gelijkvloers wonen, werken aan huis of een combinatie daarvan.
• Vrijstaande woning net buiten de bebouwde kom van Zaamslag
• Zeven slaapkamers en mogelijkheid tot gelijkvloers wonen
• Airconditioning in woonkamer en meerdere slaapkamers
• 10 zonnepanelen en energielabel C
• Royale tuin met veel privacy en vrij uitzicht
• Garage en grote vrijstaande schuur (ca. 90 m²) met krachtstroom
De woning is gebouwd in 1977 en door de jaren heen aangepast aan hedendaags wooncomfort. Zo is er airconditioning aanwezig in meerdere ruimtes en beschikt de woning over zonnepanelen. Het energielabel is C.
Indeling
Via de entree komt u in een ruime hal met trapopgang en een vernieuwde meterkast. Vanuit de hal is er toegang tot een apart toilet met fonteintje en een doucheruimte met wastafelmeubel. De woonkamer is royaal van opzet en voorzien van een open haard, inbouwspots en airconditioning. Dankzij de raampartijen is er prettig lichtinval en zicht op de tuin. Aansluitend bevindt zich een kleine aanbouw, waardoor de leefruimte extra ruim aanvoelt.
De open woonkeuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, 5-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer. Via de kelderkast is de kelder bereikbaar, met een oppervlakte van circa 12 m², geschikt voor opslag of provisie.
Op de begane grond bevinden zich verder één ruime slaapkamer en één compacte slaapkamer, evenals een bijkeuken/wasruimte met spoelbak, aansluitingen voor wasmachine en droger en de opstelling van de cv-ketel. De cv-ketel betreft een Remeha Avanta uit 2014 en is eigendom. Door de aanwezigheid van slaap- en doucheruimte op de begane grond is gelijkvloers wonen mogelijk.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over een overloop met bergruimte en toegang tot vijf ruime slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer. Vier slaapkamers zijn uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor extra comfort in warme periodes. De badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een grote inloopdouche, wastafel met meubel, toilet en designradiator.
Tuin
Rondom de woning ligt een tuin met terras, gras en borders. De tuin is volledig omheind en biedt veel privacy. Aan de woning is een garage gebouwd, voorzien van een kanteldeur en een vliering. In de garage zijn een wateraansluiting en een radiator aanwezig. Daarnaast is er een vrijstaande stenen schuur/berging van circa 90 m², voorzien van krachtstroom. Deze ruimte is zeer geschikt voor hobby, opslag of werk aan huis.
Bijzonderheden
De woning is voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. De ligging buiten de bebouwde kom zorgt voor rust en vrij uitzicht, terwijl voorzieningen van Zaamslag en Terneuzen goed bereikbaar zijn.
Dit is een woning met ruimte, flexibiliteit en comfort, geschikt voor wie royaal wil wonen in het buitengebied met goede bereikbaarheid.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 529,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,814
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 188 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 90 m²
- Plot size
- 1,279 m²
- Volume in cubic meters
- 799 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- TERNEUZEN O 354
- Cadastral map
- Area
- 892 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TERNEUZEN O 691
- Cadastral map
- Area
- 332 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TERNEUZEN O 729
- Cadastral map
- Area
- 55 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with limitation of rights
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, in wooded surroundings, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda