This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zaandam/appartement-de-factorij-16/80016585/

Description
De Factorij 16 - Zaandam
Dit bijzondere 4-kamerappartement uit 1999 maakt deel uit van een van de meest unieke appartementengebouwen in de regio. Met een woonoppervlakte van circa 125 m² en een inhoud van circa 428 m³ biedt deze luxe woning grote ruimtes, een prachtige ligging aan de Zaan en een eigen parkeerplaats. Het appartement ligt op een mooie hoogte net boven het water en beschikt over diverse terrassen aan het water, waarvan één gezamenlijk. Dankzij de gevel-, vloer- en glasisolatie en het energielabel A woont u hier bovendien comfortabel en energiezuinig.
Bij aankomst valt direct het karakteristieke gebouw op, met zijn markante gevels en de glazen overkapping van het gezamenlijke atrium. Dit lichte atrium vormt het hart van het complex en geeft het geheel een bijzondere, open sfeer. De betonnen constructieve tussenvloeren zorgen voor een solide basis en dragen bij aan een rustig woonklimaat. Parkeren doet u eenvoudig op uw eigen parkeerplaats. De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars bedraagt € 199.
Binnen treft u een ruime en lichte leefruimte. De open woonkamer is over de gehele breedte voorzien van ramen, waardoor het daglicht rijkelijk naar binnen valt en u geniet van een weids uitzicht. De wanden en plafonds van de woonkamer en keuken zijn fraai gestuukt, wat bijdraagt aan de verzorgde en eigentijdse uitstraling. Er is volop ruimte voor een royale zithoek en een grote eettafel, waardoor dit een heerlijke plek is om samen te tafelen en te ontspannen.
De luxe keukenopstelling is strak vormgegeven en voorzien van een kookeiland, een gaskookplaat met roestvrijstalen afzuigkap en diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken houdt u contact met de woonkamer, waardoor koken en samenzijn mooi samengaan.
Het appartement beschikt over drie slaapkamers. De ouderslaapkamer is ruim bemeten en voorzien van een wandvullende kastenwand. De tweede slaapkamer kijkt uit op het atrium en is uitstekend geschikt als kinderkamer, logeerkamer of werkkamer. Een bijzonder pluspunt is de tuinkamer met eigen terras direct aan de Zaan. Deze veelzijdige ruimte leent zich voor diverse doeleinden, zoals een slaapkamer, kantoor, praktijkruimte of een heerlijke plek om tot rust te komen met uitzicht over het water.
De badkamer en het toilet zijn in 2019 vernieuwd en keurig afgewerkt. De badkamer is voorzien van een inloopdouche met regendouche en een wastafelmeubel met spiegel. De woning wordt verwarmd door een cv-ketel uit 2014.
Ook buiten is het goed vertoeven. Vanaf het terras bij de tuinkamer geniet u van het leven aan de Zaan, terwijl het ruime gezamenlijke terras een fijne plek biedt om buiten te zitten en de buren te ontmoeten.
De ligging aan de Westzijde van Zaandam maakt het geheel extra aantrekkelijk. U woont hier rustig, terwijl het bruisende stadscentrum op slechts een paar minuten afstand ligt. Winkels, supermarkten, gezellige horeca, scholen en goede medische voorzieningen vindt u allemaal binnen handbereik. Ook voor natuur- en sportliefhebbers is de locatie ideaal. Wandel- en recreatiegebieden zoals het Jagersveld, het Westerwindpad en Het Twiske liggen op fietsafstand. Met de auto bent u via de A7 en A8 snel in Amsterdam, Purmerend of Hoorn, en de treinstations Zaandam, Koog aan de Zaan en Kogerveld liggen evenals diverse bushaltes vlakbij. Dit appartement combineert ruimte, luxe en een unieke ligging aan het water en is daarmee een bijzonder aantrekkelijke plek om thuis te komen.
Richtprijs € 599.000,- k.k.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,792
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 198.87 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 428 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2014, in ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 198.87 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda