This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zaandam/appartement-zuiddijk-159-b/43175151/

Description
Fraai 2-kamerappartement met frans balkon gelegen op de bovenste (2e) etage van een kleinschalig appartementengebouw! Sfeervol en mooi gerenoveerd appartement aan de Zuiddijk op loopafstand van het gezellige centrum van Zaandam.
Bekijk de woning op de eigen website: zuiddijk159b.nl
Het appartementencomplex is rustig gelegen, maar ook zeer centraal met diverse voorzieningen op loopafstand zoals snackbar, warme bakker, dierenwinkel, supermarkt, kapper, basisschool, restaurantjes en kroegjes en het gezellige centrum met zijn vele winkels, eetgelegenheden, het Zaantheater en bioscoop 'Pathé'. Op ca. 10 minuten fietsen bereikt u het Hembrugterrein waar u van gezellige festivals, kunst en cultuur kunt genieten. De diverse uitvalswegen zoals de A8 richting Amsterdam en Purmerend (ca. 15-20 min.) zijn goed bereikbaar. Tevens is het openbaar vervoer en het NS station op korte afstand bereikbaar met een goede verbinding naar o.a. Amsterdam Centraal.
Het appartementencomplex bestaat uit 3 appartementen: begane grond, 1e verdieping en 2e verdieping. Het is gebouwd in 1910 en is vrijwel geheel vernieuwbouwd tussen 2000 en 2014. Ons appartement is gelegen op de 2e en tevens bovenste verdieping en is goed geïsoleerd: v.v. dak- en muurisolatie en is geheel v.v. isolerende beglazing. Het appartement is verder v.v. laminaatvloeren. De entree is op de begane grond vanaf hier bereikt u de 1e verdieping met het entree en de trapopgang naar het appartement op de bovenste verdieping. Op de 2e verdieping bereikt u de ruime woonkamer met veel lichtinval, open keuken en openslaande deuren met frans balkon. Verder heeft het appartement nog een ruime slaapkamer en een moderne badkamer v.v. ligbad, douche, toilet en wasmachine-aansluiting. Op de parterre is nog een berging gelegen die gedeeld wordt.
Dit is echt een sfeervol appartement voor een starter die een mooi appartement zoekt met een centrale ligging!
Indeling:
Begane grond: entree en gezamenlijke berging;
1e verdieping: hal met trapopgang en met meterkast;
2e verdieping: ruime woonkamer met open keuken, frans balkon, 1 slaapkamer, moderne badkamer en kast met CV-ketel.
Bijzonderheden:
- modern centraal gelegen appartement;
- het pand wordt gemonitord door de gemeente Zaanstad, zakking is klein;
- de servicekosten bedragen € 103,-- per maand;
- het appartement is v.v. een airco (2020);
- CV-ketel type 'Nefit' uit ca. 2021;
- de keuken is v.v. een koelkast (2014), combimagnetron (2021), elektrische kookplaat (2022) en RVS afzuigkap (2012);
- oplevering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 103 per month
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,310
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 180 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, french balcony, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZAANDAM I 10913
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 23
© 2001-2026 funda






















