
Eye-catcherUniek royaal appartement vlak bij strand en centrum
Description
Dat dit een bijzonder appartement is ervaart u al bij de lift.
Het ultieme gevoel van luxe is om met de lift direct IN uw eigen hal van uw eigen appartement uit te stappen. De lift brengt u ook naar de onderbouw want daar bevindt zich de dubbele, afsluitbare garage voor maar liefst 2 auto's en de roldeur is op afstand te bedienen.
Het royaal bemeten appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers ligt op de 4e verdieping en beschikt ook nog over een heerlijk ruim terras op het zuidwesten van ca. 24m2.
Het gebouw 'Malaga' met slechts 8 appartement ligt op ca. 200 meter van het strand, het circuit en van het NS-station.
Ook de oude dorpskern van Zandvoort is in enkele minuten te bereiken met alle voorzieningen voor bijvoorbeeld uw dagelijkse boodschappen of wanneer u zin heeft in een hapje en een drankje bij 1 van de vele etablissementen.
INDELING
Begane grond: ruime centrale entree, lift en het trappenhuis. De beveiligde lift is alleen te gebruiken met een speciale sleutel.
4e verdieping: de lift brengt u direct naar het appartement en zonder tussenstop.
U arriveert in de hal waar het toilet en de wasruimte is gesitueerd. Vanuit de hal is er toegang tot alle vertrekken en wij beschrijven de woonkamer als eerste.
De woonkamer heeft prachtige raampartijen die van het plafond tot aan de vloer reiken en daardoor is deze ruimte licht en zonnig. Ook is er deels zeezicht en heeft u uitzicht over de duinen met het achterliggende landschap.
In het midden, tussen de woonkamer en de eetkamer, bevindt zich de keuken en deze is voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap, spoelbak en een vaatwasser. In de aparte vaste kastenwand treft u de combi oven/magnetron (sept. 2025), de koelkast en extra kastruimte.
Via de eetkamer komt u middels een schuifpui op het royale terras op het zuidwesten met deels zeezicht. Hier is het heerlijk zitten in de luwte en om te genieten van de zon.
De 1e slaapkamer met en-suite badkamer is ruim bemeten en middels de schuifpui komt u op het terras. De badkamer heeft 2 losse wastafels en een inloopdouche.
Slaapkamer 2 heeft ook een en-suite badkamer, voorzien van een wastafel en een douche.
Goed om te weten
- Energielabel A
- 1 appartement per verdieping
- Bekijk de plattegrond voor de indeling
- In september 2024 is de omheining van het terras vervangen
- Met de trein staat u in ca. 30 min. in hartje Amsterdam
- Gasloos wonen
- Servicekosten € 587,19 per maand, inclusief de dubbele garage
- Oplevering in overleg
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 587 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,769
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 28 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 sinks, and shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ZANDVOORT B 9792
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and sea view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Garage and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda