This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zandvoort/huis-willemstraat-10-a/80969083/

Ruim wonen in hartje Zandvoort 136m²+ ca 95m² extra inpandige ruimte!
Description
RUIM WONEN IN HARTJE ZANDVOORT | 136 M² + CIRCA 95 M² EXTRA INPANDIGE RUIMTE!
Midden in het centrum van Zandvoort bevindt zich deze verrassend ruime en veelzijdige woning, verdeeld over drie woonlagen. Met circa 136 m² woonoppervlakte, maar liefst circa 95 m² extra inpandige ruimte én een royaal dakterras biedt deze woning volop ruimte en mogelijkheden.
De lichte leef-verdieping beschikt over een open keuken, houthaard, ruime badkamer met sauna en directe toegang tot het dakterras op het zuidoosten. Op de tweede verdieping bevinden zich twee slaapkamers, een tweede badkamer en de mogelijkheid voor een extra (slaap)kamer. De royale begane grond bestaat uit meerdere multifunctionele ruimtes die geheel naar eigen wens kunnen worden ingevuld.
En dat alles op een rustige plek midden in het centrum met het strand, de duinen, het station, scholen en winkels op loopafstand. Een bijzonder ruime woning met verrassend veel mogelijkheden op een toplocatie in Zandvoort!
BIJZONDERHEDEN
- Zeer ruime en veelzijdige woning verdeeld over drie woonlagen
- In 2002 volledig nieuwgebouwde woning op eigen perceel van circa 133 m²
- Energielabel B en volledig geïsoleerd
- Circa 136 m² woonoppervlakte + circa 95 m² overige inpandige ruimte
- Royale multifunctionele begane grond met volop mogelijkheden
- Lichte leef-verdieping met open keuken en houthaard
- Royaal dakterras op het zuidoosten
- Twee slaapkamers met mogelijkheid voor een derde (slaap)kamer
- Twee badkamers, waarvan één met sauna
- Rustig gelegen in het centrum met strand, station, duinen en winkels op loopafstand
- Oplevering: in overleg
- Vraagprijs: € 775.000,-- k.k.
INDELING
BEGANE GROND
Via de voordeur kom je binnen in de hal met het trappenhuis en toegang tot de meterkast en de verschillende ruimtes op de verdiepingen.
De zeer royale begane grond biedt in totaal circa 118 m² inpandige ruimte en bestaat uit meerdere multifunctionele ruimtes met volop mogelijkheden voor een invulling naar eigen wens. De ruimtes zijn momenteel volledig leeg.
Een gedeelte van circa 22,8 m² is aangemerkt als gebruiksoppervlakte wonen en circa 94,8 m² als overige inpandige ruimte. Eén van de ruimtes beschikt over een wateraansluiting, kraan en wasmachineaansluiting.
De grootste ruimte is daarnaast rechtstreeks vanaf buiten toegankelijk via openslaande deuren en staat binnendoor in verbinding met de overige ruimtes. Hierdoor biedt deze verdieping volop mogelijkheden voor bijvoorbeeld hobby, opslag, werken aan huis of een andere passende invulling. Ook een B&B kan tot de mogelijkheden behoren.
EERSTE VERDIEPING
Via het trappenhuis bereik je de eerste verdieping. Vanaf de overloop met garderobegedeelte krijg je toegang tot de badkamer en de leefruimte. Deze gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming. De ruime en lichte woonkamer staat in open verbinding met de keuken en is voorzien van een houthaard en airconditioning. De vele raampartijen, openslaande deuren en schuifpui zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en geven direct toegang tot het royale dakterras.
De open keuken is voorzien van een 6-pits gasfornuis met heteluchtoven, afzuigkap, vaatwasser en koelkast. De vele keukenkasten zorgen voor voldoende opbergruimte en dankzij de open indeling vormen koken, eten en ontspannen hier één geheel.
De ruime badkamer is voorzien van een sauna geschikt voor vier personen, een ligbad, een royale separate douche, wastafel met meubel, toilet, designradiator en een te openen raam.
TWEEDE VERDIEPING
Via het centrale trappenhuis bereik je de overloop op de tweede verdieping. Vanaf hier heb je toegang tot twee slaapkamers, de tweede badkamer en een vaste kast met de cv-opstelling.
De grootste slaapkamer is voorzien van airconditioning, een vaste kast en dakkapellen aan beide zijden. Door de royale afmetingen biedt deze kamer verschillende mogelijkheden. Zo kan hier bijvoorbeeld een derde (slaap)kamer worden gecreëerd.
De tweede slaapkamer is eveneens voorzien van een dakkapel.
De tweede badkamer beschikt over een douche, wastafel, toilet, designradiator en een te openen raam. Ook deze ruimte is voorzien van een dakkapel.
BUITENRUIMTE
Het royale dakterras van circa 42 m² ligt op het zuidoosten en is zowel via de openslaande deuren als de schuifpui vanuit de woonkamer bereikbaar. Dankzij de gedeeltelijke overkapping en zonwering is het hier op verschillende momenten van de dag heerlijk vertoeven. Een fijne, beschutte buitenruimte met veel privacy, midden in het centrum van Zandvoort.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 775,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,355
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Specific
- Double occupancy possible and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 231 m²
- Exterior space attached to the building
- 42 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 791 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Sauna, 2 showers, bath, 2 toilets, underfloor heating, 2 sinks, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, flue, sauna, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- ZANDVOORT C 6530
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 4 cars
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking, parking garage and resident's parking permits
© 2001-2026 funda