This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zeewolde/huis-putter-7/43972216/

Description
Omschrijving
Deze fraaie, eigentijdse woning heeft een klassieke uitstraling door de overstekende dakranden en de koperen gevelelementen. De woning is een zeer ruime, uitgebouwde gezinswoning gebouwd in 2005.
De woning is tijdens de bouw uitgebouwd en kenmerkt zich door de ruime kavel (337m²), het grote woonoppervlak van 186m² en de sfeervolle aankleding. De woning is gelegen aan een fraaie kindvriendelijke brede laan en heeft vijf slaapkamers, ruime bijkeuken, garage met berging, en een royale achtertuin. De ligging is in de wijk Horsterveld nabij ontsluitingswegen, bos en vaarwater ’De Blauwe Diamant’ op loopafstand.
De wijk Horsterveld kent vele faciliteiten zoals een buurtsupermarkt, scholen en kinderopvang.
Begane grond:
Entree, meterkast, trapopgang, trapkast en toilet (hangend) in lichte kleurstelling. De hal geeft toegang tot de woonkamer en de bijkeuken. De ruime en lichte uitgebouwde woonkamer (1,20m) is voorzien van een massieve eikenhouten vloer en een modern uitgevoerde houtkachel met natuurstenen ombouw. Doorgang naar de tuingerichte woonkeuken met openslaande deuren die toegang geven tot de fraai aangelegde tuin op het zuiden. De woonkeuken is 2,40 meter uitgebouwd en heeft een plavuizen vloer. De keuken in hoekopstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een vaatwasser, hete luchtoven, gaskookplaat, koelkast, magnetron en natuurstenen aanrechtblad. Via de keuken is de bijkeuken bereikbaar, die is voorzien van een vaste kastenwand en wasmachine aansluiting.
De woning is voorzien van HR++ glas en negen zonnepanelen.
1e verdieping:
De lichte, ruime overloop heeft een grote raampartij. De overloop geeft toegang tot de ruime badkamer en vier slaapkamers. De badkamer is volledig getegeld en voorzien van douchehoek, bad, tweede hangend toilet, brede wastafel en designradiator. De hoofdslaapkamer heeft openslaande deuren naar een zonnig dakterras op het zuiden van ca. 17m² . De gehele verdieping is voorzien van een laminaat vloer.
2e verdieping:
Op de ruime voorzolder bevindt zich de techniekhoek met CV ketel, MV unit en wasmachine/droger aansluiting. Op zolder is een vijfde slaapkamer met dakkapel gerealiseerd.
Op de kavel is plaats voor twee auto’s. De omsloten achtertuin op het zuiden is in 2021 onder architectuur ontworpen en aangelegd en geeft veel privacy. De buitenzijde van de woning is in 2024 professioneel geschilderd.
Bijzonderheden:
• Fraaie bouwstijl met koperen accenten
• Parkeren op eigen terrein (2x)
• Zeer ruime woning met vijf slaapkamers
• Moderne, goed verzorgde woning in een kindvriendelijke wijk
• Negen zonnepanelen (2022)
• Schilderwerk buiten uitgevoerd in 2024
• Tuin onder architectuur aangelegd in 2021
• Woonoppervlakte ca. 186m²
• 337m² kaveloppervlakte
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,495
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 186 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 337 m²
- Volume in cubic meters
- 649 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZEEWOLDE E 2235
- Cadastral map
- Area
- 337 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 136 m² (10.85 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 41
© 2001-2026 funda








































