
Johan van Oldenbarneveltlaan 1083705 HK ZeistStaatsliedenkwartier
€ 495,000 k.k.
Description
Op een aantrekkelijke locatie in Zeist bevindt zich deze hoekwoning met vrijstaande stenen garage, oprit en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning beschikt over een voortuin en een ruime achtertuin op het zuidoosten, waar u heerlijk van de zon kunt genieten.
Deze woning biedt volop mogelijkheden voor de handige koper die op zoek is naar een huis dat volledig naar eigen smaak gemoderniseerd kan worden. Een unieke kans om uw droomwoning te realiseren!
Ligging:
De woning is gunstig gelegen nabij uitvalswegen, winkels voor de dagelijkse boodschappen, scholen, sportvoorzieningen en de prachtige bossen van Zeist.
Algemeen:
Kortom: een ideale woning voor de klusser of doe-het-zelver die zijn eigen woonwensen wil verwezenlijken.
Indeling:
Begane grond
Entree/hal, voorzien van een plavuizen vloer, toilet en trapopgang. Vanuit de hal is er toegang tot de ruime, tuingerichte woonkamer. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een eenvoudige opstelling en voorzien van oven, inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot twee slaapkamers: Een ruime slaapkamer aan de achterzijde met inbouwkasten en een tweede slaapkamer aan de voorzijde. De eenvoudige badkamer is voorzien van een ligbad, toilet en wastafel met meubel. Het is mogelijk om de grote slaapkamer aan de achterzijde op te splitsen in twee slaapkamers.
Tweede verdieping:
Overloop waar de c.v. gas ketel opgesteld staat en toegang naar de derde royale slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde van het woonhuis.
Tuin
De achtertuin is groot en gunstig gesitueerd op het zuidoosten. Vanaf de tuin is de vrijstaande stenen garage met vliering te bereiken, deze is voorzien van garagedeuren en een wastafel. Daarnaast is er achter in de tuin een separate schuur aanwezig. De garage is niet geïsoleerd.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1955.
- Woonoppervlakte 110 m².
- Overige inpandige bergruimte 15 m².
- Externe bergruimte 7 m².
- De woning verkeert in een eenvoudige en gedateerde staat van onderhoud en dient gemoderniseerd te worden.
- De overeenkomst wordt opgesteld conform het model goede doelen (ter inzage beschikbaar en geüpload in Move).
- Er is geen bouwkundig keuringsrapport opgesteld in opdracht van opdrachtgever verkoop.
- Gunning voorbehouden aan verkoper.
- In de koopovereenkomst worden diverse clausules opgenomen, waaronder een ouderdomsclausule en niet-zelfbewoningsclausule.
- Geen lijst van zaken en vragenlijst deel B aanwezig;
- Woning wordt verkocht en overgedragen in de huidige staat.
- De overdracht zal plaatsvinden bij DVE Notarissen te Zeist.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,500
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 318 m²
- Volume in cubic meters
- 473 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR-107 (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST P 990
- Cadastral map
- Area
- 318 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 187 m² (17.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda