This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zeist/huis-roemer-visscherlaan-82/43122630/

Description
Karakteristieke jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning met royale tuin van 25 meter diep, gelegen op een toplocatie in Zeist!
Op een van de mooiste plekjes in de geliefde wijk ‘Zeister Dichtersbuurt’ ligt deze charmante helft van dubbel. Deze woning is gesitueerd op 337 m² eigen grond. De woning dateert uit de jaren ’30 en kenmerkt zich door sfeervolle details en een aangename indeling, met een lichte woonkamer met erker, een gang die het huis scheidt van het buurhuis, en een uitzonderlijk diepe achtertuin van maar liefst 25 meter.
De ligging is werkelijk uitstekend: Aan een mooie en bovendien rustige jaren dertig laan met uitzicht richting het fraaie Jan Luyken-laantje. In een kindvriendelijke omgeving met volop parkeergelegenheid. Op loopafstand bevinden zich basisscholen, het uitgestrekte Sanatoriumbos en diverse voorzieningen. Ook het dorpshart van Zeist met winkels, restaurants en openbaar vervoer ligt op korte afstand. Uitvalswegen richting Utrecht en de A28 zijn bovendien snel bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Entree aan de voorzijde, hal met trapkast en vergroot toilet voorzien van fontein. De sfeervolle woonkamer met erker biedt een fraai uitzicht richting het Jan Luyken-laantje en heeft een halfopen verbinding met de keuken. De keuken is eenvoudig van opzet en bereikbaar via een open doorgang vanuit de woonkamer. Er is een tweede hal na de keuken met openslaande deuren naar de tuin. Hiervandaan is de aangebouwde berging te bereiken. Vanuit de tuin is bovendien een tweede stenen schuur bereikbaar, die ook via het tuinpad toegankelijk is.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers. Allereerst een kleinere slaapkamer aan de voorzijde. Vervolgens een middelgrote slaapkamer eveneens aan de voorzijde met vaste kast. De derde slaapkamer betreft de ouderslaapkamer aan de achterzijde van het woonhuis met ingebouwde kasten en wastafel. De badkamer bevindt zich aan de achterzijde en is voorzien van een douche, toilet, wastafel en openslaande deur naar het balkon.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Op de voorzolder bevindt zich de cv-installatie van het merk Bosch uit 2012. Op de voorzolder is een dakvenster aanwezig die voor daglicht zorgt. Aansluitend is de vierde slaapkamer met twee dakvensters te bereiken. Het is goed mogelijk hier een dakkapel te plaatsen, waardoor extra woonruimte kan worden gecreëerd.
Buitenruimte:
De achtertuin is zonder twijfel een van de grootste pluspunten van deze woning: Maar liefst 25 meter diep! De tuin is gelegen op het noordwesten en biedt volop zon, privacy en mogelijkheden om naar eigen wens in te delen.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1937.
- Perceeloppervlakte: 337 m².
- Woonoppervlakte: 104 m².
- Vier slaapkamers.
- Twee stenen bergingen.
- Uitzonderlijk diepe achtertuin (ca. 25 meter).
- Rustige en groene ligging in de geliefde Dichtersbuurt.
- Nabij scholen, bos, winkels en uitvalswegen.
- Onafhankelijk bouwkundig rapport aanwezig.
- Ouderdomsclausule van toepassing.
Deze fijne woning komt voor het eerst sinds 1982 te koop. De eigenaresse heeft er alle jaren met bijzonder veel genoegen in gewoond. Een unieke kans om op deze prachtige plek uw eigen droomwoning te realiseren!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 739,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,106
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 337 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST M 2523
- Cadastral map
- Area
- 337 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 200 m² (25.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda