This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zelhem/huis-de-breide-4/80871700/

de Breide 47021 NK ZelhemZelhem
€ 585,000 k.k.
Eye-catcherIn fraaie woonwijk gelegen goed onderhouden vrijstaande woning.
Description
In fraaie woonwijk aan de rand van Zelhem gelegen goed onderhouden vrijstaande woning. De woning is middels het dak van de garage geschakeld en heeft een diepe achtertuin op het westen met veel privacy. In 2009 is de woning substantieel vergroot door een modern vormgegeven tuinkamer aan de achterzijde aan te bouwen. Hierdoor is er aanzienlijk meer woonruimte ontstaan.
Indeling:
Begane grond:
Zij-entree, toilet, trapopgang, woonkamer met het zitgedeelte aan de voorzijde en een erker aan de zijkant. De halfopen en ruim opgezette keuken bevindt zich in het midden van het huis en is licht van kleur. Er is veel extra bergruimte door de bovenkastjes plus nog een trapkast (aan de zijkant). De achterzijde van de woning is in 2009 fors uitgebouwd met een royale tuinkamer met veel glas, een schuifpui en een (elektrisch) bedienbaar dakraam met als gevolg bijzonder prettig lichtinval. De gehele begane grond vloer is voorzien van dezelfde neutrale laminaatvloer. Zowel via de achterdeur als de schuifpui (beiden in de tuinkamer) betreedt u het terras en de achtertuin. Via de hal is de garage/berging met vliering toegankelijk.
1e verdieping:
Ruime overloop met kleine bergruimte met wasmachine aansluiting, 2 royale slaapkamers (waarvan de grootste/voorste met een aparte douchecabine en een eigen wasgelegenheid; deze slaapkamer is op te splitsen in 2 aparte slaapkamers). De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafel, toilet en douche. Aan de achterzijde zijn rolluiken geplaatst om het slapen makkelijker te maken en het koeler te houden in de warme zomers van tegenwoordig.
2e verdieping:
Met vaste trap te bereiken bergzolder met CV opstelling en met 4 dakramen voor veel daglichttoetreding. De mogelijkheid bestaat om hier extra slaapkamer(s) te creëren.
Buiten:
Ondanks de uitbouw (2009) is de achtertuin nog steeds tussen de 22 en 17 meter diep en zo’n 14 meter breed. De tuin bestaat thans uit een gazon met aan weerszijde beplanting, struiken en bomen die voor voldoende privacy en schaduw zorgen. Tevens is er aan de woning een bestraat terras waar u heerlijk van de zon kunt genieten. Uw privacy in de tuin is hier in ieder geval gegarandeerd.
Tussen de garage/berging en de buren van nr. 2 bevindt zich een overdekte doorgang (gedeeld met de buren) met ieder een eigen toegangspoort om zo in ieders eigen achtertuin te komen. De oprit leidt u naar de garage/berging met vliering; een ideale plek voor het stallen van uw fietsen of het opbergen van al uw gereedschap.
Aan de voorzijde bevindt zich een eigen oprit voor het parkeren van uw auto. De straat “de Breide” is breed opgezet door een groenstrook van de gemeente tussen de weg en een voetpad.
Het dakvlak aan de linkerzijde (zuid gericht) leent zich uitstekend voor het plaatsen van zonnepanelen.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar woning: 1993
* Moderne uitbouw achterzijde woning: 2009
* Perceelopp. 530 m²
* Inhoud ca. 634 m³
* Woonopp. ca. 153 m²
* Energielabel: B
* Uitstekende locatie in fraaie woonwijk nabij het centrum
* Gunstig gelegen ten opzichte van de rondweg van Zelhem
* Opvallend lichte en uitgebouwde woonkamer met daglicht van alle zijden!
* Diepe achtertuin (gemiddeld ruim 20 meter diep en 14 meter breed) gelegen op het westen
Bijzonderheden van Zelhem en omgeving:
Zelhem is gelegen in de gemeente Bronckhorst in het groene hart van de Achterhoek. Deze streek staat bekend om haar rust, prachtige natuur en fraaie coulisselandschappen en is zeer geliefd bij fietsers en wandelaars. Zelhem is een actief dorp met een uitgebreid verenigingsleven op zowel sportief als cultureel gebied. In de knusse dorpskern vindt u een ruim aanbod aan horecagelegenheden met gezellige terrassen en voldoende winkels voor uw dagelijkse boodschappen. Er bevinden zich meerdere basisscholen in het dorp. Middelbare scholen vindt u in Doetinchem op slechts 20 minuten fietsafstand. Doetinchem is ook de dichtstbijzijnde stad voor een uitgebreider aanbod aan winkels, uitgaansgelegenheden, trein-/busstation, ziekenhuis en culturele/recreatieve activiteiten (o.a. theater en bioscoop).
Is uw interesse gewekt, wilt u de sfeer en ruimte zelf ervaren en bent u benieuwd naar wat deze woning u kan bieden? Neem dan contact op met Klein Hesselink Makelaars voor een individuele bezichtiging. U bent van harte welkom!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,824
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 530 m²
- Volume in cubic meters
- 634 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit EcomLine HR Excellent (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ZELHEM P 314
- Cadastral map
- Area
- 530 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 308 m² (22.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda