This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zenderen/huis-zenderensestraat-10/17268422/

Description
Markant in het buitengebied gelegen woonboerderij (een opknapper maar wel aangesloten op alle nutsvoorzieningen) met grote boerderijschuur, kapschuur, erf, tuin en grasland op een kavel van 1.05.55 hectare. De woonboerderij bestaat uit een klein doch netjes voorhuis (het woongedeelte met een oppervlakte van 81 m²) en een zeer groot achterhuis (de voormalige deel).
De totale inhoud van de woonboerderij bedraagt 1619 m³ en dat maakt het mogelijk om de woonboerderij met een omgevingsvergunning te splitsen in twee of zelfs drie wooneenheden!
De grote boerderijschuur (opp. 244 m²) verkeert in een slechte staat van onderhoud en de kapschuur (opp. 120 m², gedekt met asbestgolfplaten) staat op instorten.
Het erf met de opstallen is circa 0.30.00 hectare groot en er is circa 0.75.55 hectare grasland.
Indeling woonboerderij:
zijentree/hal met toegang tot kelder
opkamer
woonkamer
slaapkamer
badkamer bijkeuken
toiletruimte
werkkamer
twee slaapkamers
keuken
voormalige deel met diepe vaste kast
Bestemming:
Het perceel heeft de bestemming wonen en agrarisch met waarden met de functieaanduidingen specifieke vorm van agrarisch met waarden – hoogteverschillen en openheid. De bestemmingsplankaart met voorschriften is toegevoegd aan de verkoopbrochure.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 845,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 10,432
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1912
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Other space inside the building
- 246 m²
- External storage space
- 364 m²
- Plot size
- 10,555 m²
- Volume in cubic meters
- 1,619 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- BORNE E 3571
- Cadastral map
- Area
- 10,555 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
© 2001-2026 funda