Description
Bent u op zoek naar een instapklaar, ruim appartement met veel buitenruimte en dat op loopafstand van de gezellige dorpskern van het gemoedelijke Zoeterwoude-Dorp? Dan is de Dr. Kortmannstraat 9 absoluut een bezichtiging waard.
Dit fijne appartement, gelegen in de Residentie Veldzicht, is ca. 123 m² groot, heeft o.a. een royale woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en een eigen parkeerplaats in de ondergrondse afgesloten garage.
Het goed verzorgde en kleinschalige complex is gebouwd in 2010, is goed geïsoleerd, alle kozijnen zijn van kunststof met HR++ beglazing en het appartement heeft een energielabel A toegekend gekregen.
Wij vertellen u graag meer over de indeling van dit fijne appartement.
Via de centrale hal loopt u de galerij op richting het appartement. Bij het appartement aangekomen valt direct de op het oosten gelegen buitenruimte met uitzicht op de groene omgeving op. Hier kunt u in de ochtend heerlijk van uw ontbijt en/of kop koffie genieten.
Via de entree betreedt u de hal met de meterkast en ruimte voor de garderobe. Door middel van een deur toegang naar de tussenhal van waaruit alle ruimten van het appartement bereikbaar zijn.
De woonkamer met open keuken ligt aan de achterzijde en is ca. 58 m² groot. Een prachtige ruimte waar u met gemak al uw meubilair kunt plaatsen. De kamer is dankzij de bijna woningbrede pui die vrijwel van de vloer tot het plafond reikt, heerlijk licht. Middels openslaande deuren toegang tot het ca. 16 m² grote terras. Hier geniet u van de middag- en avondzon.
De in 2024 geplaatste keuken heeft een strakke uitstraling en is voorzien van luxe inbouwapparatuur: koelkast, vriezer, combioven, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging van het merk Bora, Quooker en vaatwasser. Het aanrechtblad is van kunststof.
De in visgraat gelegde PVC vloer draagt bij aan de luxe die de kamer uitstraalt. Dezelfde vloer is in de overige ruimten doorgelegd. In de woonkamer/keuken, hal, toilet en badkamer is vloerverwarming als bijverwarming aangelegd.
Het appartement heeft twee slaapkamers waarbij de hoofdslaapkamer beschikt over een praktische inloopkast en directe toegang biedt tot de badkamer.
De badkamer is voorzien van een douche, zwevend closet, wastafel met meubel en is vanuit de slaapkamer en hal bereikbaar.
Verder is er een technische ruimte/berging met aansluiting voor de wasmachine en droger. Tevens is hier de opstelplaats van de cv-ketel (Intergas bouwjaar ca. 2010) en mechanische ventilatiebox.
Daarnaast nog een separate toiletruimte welke is voorzien van een zwevend closet en fonteintje.
Samengevat; een fijn, ruim en goed ingedeeld appartement met veel lichtinval in alle vertrekken. Hier zult u zich thuis gaan voelen!
In de afgesloten parkeerkelder is er ruimte om te parkeren. Deze ruimte is bereikbaar via een elektrische deur met afstandsbediening en van binnenuit bereikbaar via de trap of lift. Bij het appartement behoort ook een berging in de parkeerkelder. Hier kunt u nog wat extra spullen kwijt en is voldoende ruimte om uw fietsen te stallen.
Kenmerken:
- Fraai appartement met ca. 123 m² aan woonoppervlakte en ca. 26 m² aan buitenruimte;
- Gelegen in een goed onderhouden appartementencomplex met een gezonde Vereniging van Eigenaren;
- Afgesloten parkeerkelder met eigen parkeerplaats en berging;
- Bouwjaar ca. 2010;
- Maandelijkse bijdrage VvE ca. € 233,-;
- Oplevering in overleg.
Wij nodigen u graag uit om het appartement zelf te komen bewonderen. Bel snel voor een bezichtiging, wij leiden u graag rond.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,488
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 231.73 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 390 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2010, in ownership
Cadastral data
- ZOETERWOUDE E 3859
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZOETERWOUDE E 3859
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 231.73 per month)
- Reserve fund present