This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zuidwolde-dr/huis-dingspel-42/44508394/

Dingspel 427921 WH Zuidwolde (DR)Zuidwolde kern
€ 669,500 k.k.
Vrijstaande levensloopbestendige woning op perceel van 562 m²
Description
Een vrijstaande woning waarbij de ligging op de kavel direct in het oog springt. Dingspel 42 ligt bijzonder gunstig, waardoor rondom de woning volop tuin aanwezig is en het buitenleven hier echt onderdeel is van het wonen. De achtertuin is op het zuiden gericht en de zijtuin ligt op het westen: een ideale combinatie voor zonliefhebbers.
De woning biedt daarnaast een praktische en toekomstgerichte indeling met een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarmee is de woning levensloopbestendig, maar de ruimte kan natuurlijk ook uitstekend worden gebruikt als gastenverblijf, hobbyruimte of werkkamer.
De woning beschikt over een verzorgde basis, waaronder 10 zonnepanelen uit 2021, en biedt met drie slaapkamers op de verdieping, een extra berging en verschillende bergruimtes volop ruimte voor het hele gezin.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt de ruime hal in beeld met de trapopgang en toegang tot de verschillende vertrekken. Het toilet is opvallend ruim en praktisch ingericht.
Aan de voorzijde bevindt zich een slaapkamer met een directe tuindeur. De kamer beschikt over een praktische schuifkastenwand en heeft aansluitend een eigen badkamer. Deze is uitgevoerd met een wastafelmeubel, douchehoek en ligbad. Een comfortabele combinatie voor wie gelijkvloers wil wonen.
De woonkamer is prettig van formaat en beschikt over een sfeervolle houtkachel. Vanuit de woonkamer is via de schuifpui directe verbinding met de tuin en komt bovendien de fijne lichtinval naar binnen.
De dichte keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en beschikt over een koel-/vriescombinatie met drie vrieslades, vaatwasser, magnetron, oven, 5-pits kookplaat en afzuigkap.
Aansluitend bevindt zich de bijkeuken. Hier zijn de wasmachine en droger verhoogd opgesteld en is een extra keukenblok aanwezig voor bergruimte. Vanuit de bijkeuken is via een tuindeur de buitenruimte bereikbaar. Ook is er toegang tot de berging achter de carport.
De berging beschikt over een deur naar de carport aan de voorzijde. Boven de berging bevindt zich nog een extra bergruimte, die vanaf de carport bereikbaar is.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een ruime berging en de badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Bij twee slaapkamers is een luik aanwezig naar de zolderruimte. Deze zolder is momenteel onbevloerd en biedt extra bergruimte.
Tuin & ligging
De ligging van deze woning op het perceel komt in de tuin volledig tot zijn recht. De achtertuin is gericht op het zuiden en de royale zijtuin ligt op het westen, waardoor gedurende een groot deel van de dag volop van de zon kan worden genoten.
Door de gunstige situering van de woning is rondom veel tuin aanwezig. De verschillende groene zones, terrassen en borders zorgen voor een prettige buitenruimte met volop mogelijkheden om te ontspannen, te tuinieren of met familie en vrienden buiten te zijn.
Achter in de tuin staat een houten berging met elektra, praktisch voor het stallen van tuinmeubilair, fietsen en tuingereedschap.
Voorzieningen & bereikbaarheid
Dingspel ligt in een prettige woonomgeving in Zuidwolde, op korte afstand van winkels, scholen, sportvoorzieningen en overige dagelijkse voorzieningen.
Het Faliebergbos en recreatieplas de Entekoele liggen op korte afstand en bieden volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en van de natuur te genieten. Ook het centrum van Zuidwolde is eenvoudig bereikbaar.
De A28 en N48 zijn binnen circa tien minuten bereikbaar, waardoor onder andere Hoogeveen, Meppel en Zwolle goed toegankelijk zijn.
Bijzonderheden
- Vrijstaande woning met zeer gunstige ligging op de kavel
- Levensloopbestendige indeling met slaapkamer en badkamer op de begane grond
- Tweede badkamer op de verdieping
- 10 zonnepanelen geplaatst in 2021
- Royale carport met extra bergruimte boven de berging
- Houten tuinberging met elektra
Deze woning kenmerkt zich door de ruimte, comfort en vooral een bijzonder fijne ligging op het perceel. De combinatie van de levensloopbestendige indeling, de royale tuin rondom en de gunstige ligging op het zuiden en westen maakt dit een plek waar binnen en buiten mooi samenkomen.
Een woning met ruimte, een prachtige tuin en volop mogelijkheden voor nu én later. Dingspel 42 laat zich het beste zelf ervaren. Welkom voor een bezichtiging!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 669,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,851
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 562 m²
- Volume in cubic meters
- 628 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 sinks, washstand, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ZUIDWOLDE I 1297
- Cadastral map
- Area
- 562 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 235 m² (12.00 metre deep and 18.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Carport
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda