This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zuidwolde-dr/huis-steenberger-esweg-14/43336848/

Steenberger Esweg 147921 AZ Zuidwolde (DR)Zuidwolde kern
€ 294,500 k.k.
Description
Twee-onder-een- kapwoning in Zuidwolde. De woning heeft een ruime voortuin en een diepe achtertuin.
Deze karakteristieke woning is vlakbij het centrum van Zuidwolde en heeft maar liefst drie slaapkamers.
Zie je het zitten om van deze (klus)woning je eigen thuis te maken?
Kom dan langs bij het open huis!
Zuidwolde is een gezellig en groen dorp met uitstekende voorzieningen en een actief dorpsleven. Omringd door groen, een fijne plek om thuis te komen.
OPEN HUIS
Wordt dit uw nieuwe thuis?
Wees welkom tijdens het open huis op maandag 11 mei van 10.00 uur tot 11.00 uur.
Aanmelden voor het open huis of een bezichtiging kan door te klikken op de knop: Neem contact op. Geef aan bij punt 1 dat u aanwezig wilt zijn op het open huis.
Inschrijven kan na bezichtiging via de QR code in de brochure. Inschrijven op deze woning is mogelijk tot en met maandag 18 mei tot 10.00 uur.
Bij voldoende belangstelling verdelen we de woning conform de volgende rangorde:
1. Huurders van Actium met een sloopurgentie.
2. Huurders van Actium of een andere woningcorporatie die wonen in de gemeente waarin de te verkopen woning is gelegen.
3. Starters tot 35 jaar die wonen in de gemeente waarin de te verkopen woning is gelegen.
4. Overige huurders van Actium of een andere woningcorporatie die wonen in een gemeente binnen Thuiskompas-gebied.
5. Starters tot 35 jaar die wonen in een gemeente binnen Thuiskompas-gebied.
6. Overige geïnteresseerden.
Wanneer er meerdere belangstellenden in dezelfde categorie voor de koopwoning zijn, zal aan deze belangstellenden gevraagd worden om een bod uit te brengen. (Hierbij wordt de volgorde van de categorieën aangehouden)
Bij deze woning gelden bijzondere verkoopvoorwaarden, welke terug te vinden zijn in de brochure.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 294,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,148
- Year of construction
- 1957
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 314 m²
- Volume in cubic meters
- 270 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Hot water
- Gas water heater (rental)
Cadastral data
- ZUIDWOLDE B 4545
- Cadastral map
- Area
- 314 m²
- Detached brick storage
© 2001-2026 funda