This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zutphen/appartement-oude-wed-23/43117327/

Description
Stijlvol uitgevoerde verrassend ingedeelde bovenwoning in het stadscentrum van Zutphen nabij de oevers van rivier de IJssel! Deze leuke bovenwoning (met extra slaapkamer op de begane grond), biedt het ideale onderkomen voor starters of kleine huishoudens en is o.a. voorzien van L-vormige woon/eetkamer met toegang tot het balkon, moderne dichte keuken, twee slaapkamers waarvan één op de begane grond, nette badkamer, separaat toilet en middels vlizotrap te bereiken bergzolder. Het woonoppervlak is 85 m² en de inhoud 281 m³.
Het complex is gelegen op steenworp afstand van de IJsselkade, aan een rustige straat in het stadscentrum van Zutphen. Door de ligging zijn dan ook alle denkbare voorzieningen binnen handbereik, zoals een breed aanbod aan detailhandel, horeca, een theater, bioscoop en het treinstation. Daarnaast hoef je je in het centrum nooit te vervelen met de vele (terugkerende) evenementen zoals de Zomerfeesten, Het Winterfestijn en de Nationale Bokbierdag.
Begane grond: entree, halletje met trapopgang naar de 1e verdieping. (Slaap-)kamer ter grootte van circa 12 m² met meterkast, afgescheiden wasruimte en opstelplaats voor de cv-installatie.
1e Verdieping: overloop met toegang tot het toilet en vlizotrap naar de bergzolder. L-vormige woon-/eetkamer met PVC-vloer, schouw en frans balkon met uitzicht over de gezamenlijke binnentuin. Strakke hoogglans witte keuken, voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en Quooker. Slaapkamer ter grootte van circa 8,5 m², voorzien van vaste kast. Badkamer met wastafelmeubel, douche en handdoekenradiator.
Zolder: middels vlizotrap te bereiken bergzolder.
Er is een gezamenlijke binnentuin waar iedere bewoner gebruik van kan maken.
De huidige kosten aan de VvE bedragen maandelijks €290,-
Waarschijnlijk zullen in het voorjaar van 2026 alle kozijnen worden vervangen en zal het dak geïsoleerd worden!
Kortom: strak afgewerkte bovenwoning op leuke locatie nabij de IJssel, in het stadscentrum van Zutphen!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,529
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 290.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 281 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- French balcony and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN F 11236
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 290.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 32
© 2001-2026 funda































