This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zutphen/huis-lunettestraat-6/43957573/

Description
Sta je open voor een woning met potentie en mogelijkheden om er helemaal jouw plekje van te maken? Deze woning biedt precies die kans. Met een solide basis en drie slaapkamers, is deze tussenwoning een perfecte starterswoning én een project voor de doe-het-zelver.
De woning ligt op fietsafstand van het gezellige centrum van Zutphen, waar historie en hedendaags comfort samenkomen. Alle nodige voorzieningen liggen binnen handbereik: winkelcentrum Waterkwartier ligt om de hoek.
De begane grond biedt een canvas om jouw woondromen in te vullen. De ruimte vraagt om een persoonlijke touch die het potentieel van deze woning volledig tot bloei kan laten komen.
Indeling: entree/hal met trapkast, toegang tot de woonkamer, half open keuken met deur naar de buitenruimte, tevens vanuit de keuken toegang tot de badkamer met douche/bad en vaste wastafel, separaat toilet.
1e verdieping: overloop met vlizotrap naar bergzolder, drie slaapkamers, boven de trap bevindt zich de opstelling van de cv-ketel.
Vanuit de tuin toegang tot de garage gelegen op de achterzijde van het perceel. De garage biedt extra ruimte voor opslag of kan getransformeerd worden tot werkplaats.
Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers die je naar hartenlust kunt inrichten en personaliseren. Misschien droom je al langer van een walk-in closet of een rustige thuiswerkplek? Dit is je kans.
De buitenruimte vraagt om een liefhebbende hand die deze kan omtoveren tot een persoonlijk paradijsje en daarbij heb je dan nog de beschikking over een eigen garage, die vanaf de achterzijde bereikbaar is.
Foto's 8, 13 en 17 zijn artist impressions en wijken af van de werkelijkheid.
Bijzonderheden:
Bouwjaar:
Type woning: Tussenwoning
Aantal slaapkamers: 3
Onderhoud binnen: Matig
Onderhoud buiten: Matig
Aanvaarding kan op korte termijn.
In de koopakte zullen de volgende clausules worden opgenomen:
Ouderdomsclausule
Mogelijk asbest aanwezig
Niet-zelfbewoningsclausule
as is where is
In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op funda.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 100 m²
- Volume in cubic meters
- 299 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZUTPHEN C 992
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 0.05 metre deep and 0.06 metre wide
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 47
© 2001-2026 funda














































