This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zwartewaal/huis-bernissedijk-21/43026367/

Description
Unieke dijkwoning in het authentieke Zwartewaal– ruimte, rust en potentie!
Bernissedijk 21 Zwartewaal
Op zoek naar een vrijstaande woning met karakter, ruimte en volop mogelijkheden? Deze charmante dijkwoning (voormalige boerderij) met maar liefst een inhoud van 1140m³ is gelegen op een perceel van 1052m² eigen grond.
De schuur is momenteel in gebruik als werkplaats en garage, maar biedt enorme potentie om omgevormd te worden tot (extra) woonruimte. Of wat dacht je van een ruime praktijkruimte, atelier of zelfs een gastenverblijf?
De mogelijkheden zijn eindeloos! En wat te denken van de zeer grote tuin! Er is een heerlijke overkapping gerealiseerd waardoor je graag buiten verblijft, de tuin is recent voorzien van nieuwe bestrating en voorts een heerlijk groot grasveld. Parkeren kan op eigen terrein of natuurlijk binnen in de zeer riante schuur.
Indeling:
Begane grond: Entree/hal met de meterkast (6 dubbele stoppen, aardlekschakelaar, glasvezel en slimme meters). Toilet met staand closet en fonteintje. Toegang tot de zeer ruime en lichte woonkamer met open haard. Vanuit de gang is de badkamer te bereiken met een douche, wastafel met meubel en een handdoekradiator. De keuken welke afgescheiden is van de woonkamer is opgesteld in een wandopstelling en voorzien van een ingebouwde koelkast, keramische kookplaat, vaatwasser en een panelen plafond. Bijkeuken met tegelvloer voorzien van een vaste kast en toegangsdeur naar de tuin.
Via de bijkeuken is de schuur inpandig te bereiken. Wat een potentieel is hier te realiseren, er zijn in deze schuur al diverse dakramen nieuw geplaatst, maar verder is het nog een blanco canvas waar men zelf invulling aan kan geven.
Indeling 1e verdieping:
Overloop met de kast met aldaar de cv ketel (Remeha Quinta 2009), twee slaapkamers. Luik naar de bergzolder.
Tuin:
Een heerlijke overkapping met houtkachel, verlichting en elektrische verwarming. Een waar genoegen om zo buiten te kunnen verblijven. Via een afstapje komt men op het nieuw aangelegde terras met voorts gras en achterom.
Let op: de buren hebben hier wel recht van overpad.
Bijzonderheden:
-de woning heeft wel wat verbetering en aandacht nodig (zie vragenlijst voor meer informatie)
-recht van overpad t.b.v. de buren op nummer 22
Afmetingen:
Woonkamer 8,25 x 4,23 m
Keuken 4,23 x 1,73m
Badkamer 2,92 x 1,83m
Slaapkamer 2,12 x 3,39m
Slaapkamer 3,81 x 3,12m
Kortom bent u op zoek naar een authentieke woning vol met potentie! Zoek dan niet verder en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,373
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Other space inside the building
- 205 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 1,052 m²
- Volume in cubic meters
- 1,140 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta 35-C (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- ZWARTEWAAL A 2544
- Cadastral map
- Area
- 1,052 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 980 m² (49.00 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 43
© 2001-2026 funda










































