This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zwijndrecht/huis-fagelstraat-7/43845545/

Fagelstraat 73332 JN ZwijndrechtStaatsliedenbuurt-Noord
€ 1,075,000 k.k.
Description
Vrijstaand en levensloopbestendig wonen op een ruime kavel van 731m2! Op de grens tussen Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht staat deze 246m2 grote semi bungalow met riante oprit/parkeergelegenheid en grote tuin op het zuidwesten.
Naast de grote woonkamer (met vide) en leefkeuken, zijn er op de begane grond 3 slaapkamers en een badkamer!
Op de eerste verdieping is een master bedroom met dakkapel, airco en 2e badkamer.
De Fagelstraat 7 is een unieke kans om vrijstaand te wonen op een Toplocatie!
Indeling begane grond:
Entree met vernieuwde pui, zeer ruime hal met toiletruimte en meterkast (volledig nieuw aangelegd).
Woonkamer aan de zijzijde, met grote ramen aan 4 zijden, airco, vernieuwde haard en toegang tot vide, ideaal als werkplek/lounge/extra bergruimte.
De grote leefkeuken zit aan de achterzijde en grenst aan de tuin. De hoekopstelling met extra kastenwand betekent veel bergruimte en door het oppervlak van bijna 18m2 is er ruimte voor een eettafel.
NB de keukenapparatuur is in 2024 vernieuwd.
Twee slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde, maar kunnen worden samengevoegd indien gewenst.
Aan de achterzijde bevindt zich de grootste slaapkamer van de begane grond.
De badkamer (1) ligt hiernaast en is vanuit de hal te bereiken.
De voormalige garage doet momenteel dienst als hobbyruimte, waarbij er een nieuwe kunststof pui met 2 deuren is aangebracht.
Indeling 1e verdieping:
Aan bergruimte geen gebrek in dit huis, want de enorme overloop én de berging aan de voorzijde zijn zeer riant!
Op de overloop is tevens een keukenblok en toilet gerealiseerd!
De master bedroom is met haar 7m breedte oprecht heel groot.
Hier is een airco, dakkapel en 2e badkamer (2022) met dubbele douche.
De tuin ligt rondom het huis en biedt aan de voorzijde ruime parkeergelegenheid. De zijtuin aan de noordzijde ligt beschut met veel groen naast het perceel.
De achtertuin is zuidwest georiënteerd en beschikt over meerdere terrassen. De kavelbreedte van ca. 30m zie je goed terug in de achtertuin!
Bijzonderheden:
-Riante woning van 246m2;
-Goede parkeergelegenheid op eigen erf;
-Volledig woonprogramma op de begane grond!
-Winkelcentra en (basis)scholen op korte afstand;
-Oplevering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,075,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,370
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 246 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 731 m²
- Volume in cubic meters
- 1,002 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, washstand, and walk-in shower
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, optical fibre, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- ZWIJNDRECHT A 5062
- Cadastral map
- Area
- 599 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ZWIJNDRECHT A 6925
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Parking on private property
© 2001-2026 funda