This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zwolle/appartement-kerkstraat-12/43343054/

Description
In het bruisende centrum, op een unieke locatie aan het park, bevindt zich dit aantrekkelijke 3-kamerappartement met berging en garage.
Gelegen op de eerste verdieping geniet u hier van een prachtig vrij uitzicht over het park, de stadsgracht en het karakteristieke Kerkbrugje. De levendige Diezerpromenade met een uitgebreid en gevarieerd winkelaanbod ligt letterlijk om de hoek. Ook culturele voorzieningen zoals Schouwburg Odeon & De Spiegel, diverse restaurants en gezellige uitgaansgelegenheden bevinden zich op korte loopafstand. Het appartement is keurig afgewerkt en kan met slechts minimale aanpassingen direct worden betrokken.
Indeling
De afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen biedt toegang tot de centrale hal met het trappenhuis en de bergingen.
Het appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer dankzij de grote raampartijen, twee slaapkamers, een badkamer, separaat toilet, wasruimte en een dichte keuken. Zowel aan de voor- als achterzijde bevindt zich een balkon, waardoor u op ieder moment van de dag van zon of schaduw kunt genieten. Het balkon aan de voorzijde is gelegen op het zuidoosten, terwijl het balkon aan de achterzijde op het noordwesten ligt.
De keuken is keurig uitgevoerd en de badkamer is licht betegeld en uitgerust met een inloopdouche, wastafel en toilet.
Het appartement maakt deel uit van een kleinschalig complex met slechts zes appartementen en de maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 175,-. Daarnaast beschikt het complex over blokverwarming; het voorschot voor de stookkosten bedraagt circa € 117,- per maand. Voor warm water wordt gebruikgemaakt van een geiser (eigendom, bouwjaar ca. 2016).
Algemeen
- Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas (2010);
- Het appartement wordt thans verhuurd, maar is per ???? juni beschikbaar;
- VvE-bijdrage circa € 175,- per maand;
- Voorschot stookkosten circa € 117,- per maand;
- Verkoper is geen bewoner geweest (niet-bewonersclausule van toepassing); derhalve zijn de vragenlijst en de lijst van zaken niet aanwezig.
Extra: Van deze woning is een unieke, eigen woningwebsite beschikbaar. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
“Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Alle opgegeven maten en afmetingen zijn slechts indicatief.”
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,175
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 189 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Cadastral data
- ZWOLLE F 7316
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda