This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zwolle/appartement-porporastraat-98/43136215/

Porporastraat 988031 HS ZwolleHoltenbroek II
€ 305,000 k.k.
Description
- 3-KAMER APPARTEMENT MET BALKON EN BERGING - (LABEL A)
VANAF BALKON EEN FRAAI UITZICHT OP DE 'WAVIN VIJVER'
Het appartement met balkon is gelegen op de derde verdieping van het appartementencomplex Complex "InFocus" en beschikt o.a. over 2 goed bemeten slaapkamers en een eigen berging. Vanaf het balkon kijkt u fraai weg over 'De Wavin Vijver'.
Uniek concept bij dit appartement is dat u gebruik kunt maken van o.a. het binnenzwembad, sauna, dakterras en een multifunctionele ruimte met keuken.
Het eigentijdse appartementencomplex is gebouwd in 2005 en is luxe en ruimtelijk opgezet. De royale entree, met een indrukwekkend glazen dak, creëert een licht en open gevoel. De galerijen, die toegang bieden tot de appartementen, zijn rondom een centraal atrium gebouwd en uitgevoerd in een combinatie van staal en hardhout, wat zorgt voor een moderne en duurzame afwerking.
Het complex is uitstekend geïsoleerd en wordt zorgvuldig onderhouden, waardoor bewoners kunnen genieten van optimaal wooncomfort in een eigentijdse en stijlvolle omgeving.
Het complex heeft diverse gemeenschappelijke ruimtes waar bewoners gebruik van mogen maken. Op de bovenste verdieping (6e etage) bevinden zich het dakterras, het inpandige zwembad en de sauna. Het zwembad biedt door de grote glazen raampartijen een prachtig weids uitzicht. Op de eerste verdieping is een multifunctionele ruimte met keuken en dakterras aanwezig. Bewoners kunnen deze ruimte reserveren.
Uw dagelijkse boodschappen doet u in het ondergelegen winkelcentrum en wilt u genieten van de natuur dan is het Zwarte Water en de jachthaven op loopafstand gelegen. Door de centrale locatie in de wijk ligt het appartement ook nog eens gunstig ten opzichte van de uitvalswegen en het openbaar vervoer.
Het bruisende stadscentrum van Zwolle is snel bereikbaar. Binnen 10 minuten fietsen staat u in hartje van de binnenstad. De ligging ten opzichte van uitvalswegen is bovendien gunstig. U bent met de auto binnen 5 minuten op de A28. Parkeren is eenvoudig dankzij de ruime parkeergelegenheid direct achter het gebouw.
INDELING:
Afgesloten hoofdentree met de brievenbussen, het belbord en de intercom met toegang tot het trappenhuis en liftinstallatie. Vanaf de lift loopt u met een aantal passen naar het appartement.
Op de 3e woonlaag stapt u uit de lift en bent u vrijwel direct bij de voordeur van het appartement. U hoeft dus nooit ver te lopen met zware boodschappen. U komt binnen in de hal, vanwaar diverse vertrekken van het appartement bereikbaar zijn. Bij het betreden van de woonkamer valt meteen de hoeveelheid lichtinval op. De grote schuifpui biedt u toegang tot het balkon. Hier is ook een elektrisch bedienbare zonwering aanwezig voor de zonnige dagen. Aan de andere kant van de woonkamer is de keuken gesitueerd. De keuken is opgesteld in een hoekvorm en voorzien van de nodige inbouwapparatuur, zoals: inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vrieskast.
Vanaf de woonkamer is er een toegang naar een slaapkamer en vanaf de hal heeft u toegang tot de stookruimte, wasruimte, toilet, 2e slaapkamer en badkamer. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche en wastafel.
BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar 2005
- Woonoppervlak 79 m²
- Bruto inhoud 260 m³
- Lift aanwezig
- Intercom
- 2 Royale slaapkamers
- Appartement deels voorzien van fraaie parketvloer
- Balkon met vrij uitzicht
- Eigen berging
- Airco Mitsubishi (koelen& verwarmen/2022)
- Gebouw met zwembad en sauna, hoe uniek!
- Centrale ligging
- Dagelijkse boodschappen of steenworp afstand
- Parkeren op openbare parkeerplaatsen
- VVE kosten € 242,54
De kosten van het gebruik van zwembad en de sauna zijn verdisconteerd in de bijdrage aan VVVE.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 305,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,861
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 242.54 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 260 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, to rent)
Cadastral data
- ZWOLLE H 2277
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 242.54 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 37
Floorplans 2
© 2001-2025 funda






































