This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/zwolle/huis-begoniastraat-17/17296379/

Eye-catcherSfeervolle jaren '20 woning in het geliefde Assendorp
Description
Sfeervolle jaren '20 woning met verrassend veel leefruimte in het geliefde Assendorp!
Aan een rustige straat, midden in het populaire Assendorp, staat deze charmante tussenwoning uit 1928. Achter de karakteristieke gevel gaat een verrassend ruime woning schuil, waar de sfeer van vroeger mooi samenkomt met het wooncomfort van nu. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde is een heerlijke leefkeuken ontstaan, de plek waar je samenkomt met familie en vrienden. Met circa 99 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers, een praktische bergzolder en een vrijstaande houten berging biedt deze woning alles wat je nodig hebt om hier jarenlang met plezier te wonen. Daarnaast is de woning voorzien van dakisolatie en grotendeels uitgerust met HR+ en HR++ beglazing.
Assendorp is een wijk waar het stadsleven en de gemoedelijke sfeer perfect samenkomen. Karakteristieke woningen, gezellige speciaalzaken, goede voorzieningen en de binnenstad op korte afstand maken dit al jarenlang één van de populairste woonlocaties van Zwolle.
Indeling:
Begane grond:
Via de entree kom je in de hal met toilet, meterkast en trapopgang. De woonkamer aan de voorzijde voelt direct prettig aan, dankzij de fijne lichtinval en de karakteristieke uitstraling. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor een royale woonkeuken is ontstaan. Hier is volop ruimte voor een grote eettafel en vormt de keuken het gezellige hart van de woning. De openslaande deuren verbinden binnen moeiteloos met de achtertuin, waardoor je op zonnige dagen het buitengevoel naar binnen haalt.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De kamers zijn praktisch ingedeeld en daardoor geschikt als slaapkamer, kinderkamer, werkplek of hobbyruimte.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de zolder met nog een slaapkamer en een overloop met opbergmogelijkheden. Ideaal voor het opbergen van koffers, seizoensspullen en andere zaken die je graag uit het zicht houdt.
Buiten:
Ook buiten is het heerlijk genieten. De achtertuin biedt een fijne plek om in alle rust buiten te zitten en beschikt over een vrijstaande houten berging voor fietsen en extra opslag. Een achterom is niet aanwezig.
Wonen in Assendorp:
Assendorp is al jarenlang één van de meest geliefde wijken van Zwolle. Dat merk je direct zodra je door de karakteristieke straten wandelt. De gezellige sfeer, de mooie jaren '20 woningen en de levendige Assendorperstraat zorgen ervoor dat veel mensen hier graag willen wonen.
De Begoniastraat ligt in een rustige zijstraat, terwijl alle dagelijkse voorzieningen letterlijk om de hoek liggen. Binnen enkele minuten loop je naar de nieuwe Albert Heijn, diverse speciaalzaken, gezellige horeca en andere winkels. Ook het NS-station, de historische binnenstad, Park de Wezenlanden en Park Nooterhof zijn eenvoudig lopend of met de fiets bereikbaar. Scholen, speelvoorzieningen en sportfaciliteiten bevinden zich eveneens in de directe omgeving. Hier woon je rustig, maar met alles wat Zwolle zo aantrekkelijk maakt binnen handbereik.
Kenmerken
• Bouwjaar 1928.
• Woonoppervlakte circa 99 m².
• Uitgebouwde achterzijde met royale keuken.
• Vier slaapkamers.
• Dakisolatie.
• Grotendeels voorzien van HR+ en HR++ beglazing.
• Vrijstaande berging.
• Gelegen in het geliefde Assendorp.
• Parkeren met parkeervergunning.
Misschien is dit wel precies de woning waar je al een tijd naar op zoek bent. Maak een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, sfeer en fijne ligging. We ontvangen je graag.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,394
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 136 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and optical fibre
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR - 107 (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE G 9419
- Cadastral map
- Area
- 136 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 56 m² (10.00 metre deep and 5.57 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda