This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/recreatie/ballum/huis-klaverweide-312/44439226/

Klaverweide 3129162 SM BallumVerspreide huizen Ballum
€ 895,000 k.k.
Description
Ruime en lichte recreatiewoning “Andienne” op het prachtige Waddeneiland
Op een mooie locatie op het schitterende Waddeneiland staat deze ruime en lichte recreatiewoning, genaamd “Andienne”. De woning is gelegen op een royaal perceel van 705 m² en biedt volop ruimte, comfort en privacy. Dankzij de verbouwing en uitbreiding is er een prettige indeling ontstaan, met veel leefruimte en een fijne verbinding met buiten.
Bij binnenkomst kom je in de entree, van waaruit de verschillende vertrekken bereikbaar zijn. De woning beschikt over drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een sauna. Een heerlijke extra luxe, ideaal om na een lange strandwandeling of een actieve dag op het eiland helemaal tot rust te komen.
De zonnige woonkamer vormt het hart van de woning. Door de grote raampartijen en de tuindeuren naar het zonneterras is dit een lichte en sfeervolle ruimte waar binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De gashaard zorgt voor extra sfeer en warmte, waardoor de woning ook buiten het zomerseizoen een heerlijke plek is om te verblijven.
De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hierdoor is de woning praktisch ingericht en geschikt voor zowel eigen gebruik als verhuur. De berging is via de buitenzijde bereikbaar en biedt handige extra opbergruimte voor bijvoorbeeld fietsen, tuinmeubelen of strandspullen. Binnen bevindt zich nog een ideale bijkeuken met cv-opstelling.
Met energielabel C, een verzorgd geheel en een complete inventaris is “Andienne” een recreatiewoning die direct klaar is voor gebruik. De woning wordt inclusief nette en complete inventaris aangeboden, wat de stap naar recreatief gebruik of verhuur extra eenvoudig maakt.
De ligging op het Waddeneiland maakt dit object bijzonder aantrekkelijk. Hier geniet je van rust, ruimte, natuur, strand en het unieke eilandleven. Of je nu op zoek bent naar een fijne plek voor eigen gebruik, een interessante recreatieve investering of een combinatie van beide: “Andienne” biedt uitstekende mogelijkheden.
Een complete, comfortabele en sfeervolle ingerichte recreatiewoning op een royaal perceel, met goede verhuurmogelijkheden en een prachtige ligging op het eiland. Een heerlijke plek om zelf van te genieten én om anderen mee te laten genieten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 895,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 705 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- BALLUM G 1322
- Cadastral map
- Area
- 705 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda