
Spijkweg 15-5408256 RJ BiddinghuizenBuitengebied Biddinghuizen
€ 225,000 k.k.
Description
Op ‘’Resort Zuiderzee’’ te Biddinghuizen wordt u aangeboden deze royale onderhoudsarme recreatiebungalow. Wat deze recreatiebungalow bijzonder maakt is de vrije ligging en de ruimte en privacy in eigen tuin. Rondom de recreatiebungalow is er een verzorgde tuin met meerdere zitjes aangelegd. Het geheel is gelegen op een royaal perceel van 549 m² eigen grond.
De woning is luxe uitgevoerd en heeft o.a. airconditioning, horren en rolluiken. Op het dak zijn 12 zonnepanelen geplaatst waardoor de woning zeer energiezuinig is.
De bungalow ligt aan de buitenrand van het park welke voorzien is van alle denkbare voorzieningen zoals onder andere een subtropisch zwembad met wellness, restaurants, sportfaciliteiten, een supermarkt, animatieteams en een jachthaven. Het Veluwemeer met diverse stranden is op steenworp afstand te vinden. Op slechts 3 kilometer afstand vindt u het historische stadje Elburg met veel bezienswaardigheden. Attractiepark Walibi is op 2 kilometer afstand te vinden.
Indeling:
Hal met toegang tot de toiletruimte. Ruime woonkamer met veel lichtinval en uitzicht op de tuin. Er zijn twee slaapkamers aanwezig. De badkamer is direct naast de master bedroom (met ingebouwde kasten) gelegen en is ingericht met een douchegelegenheid, een wastafelmeubel en een toilet.
De royale hoekkeuken is luxe uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur. Deze keuken is onder andere voorzien van een Amerikaanse koelkast (ter overname), een inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser en een Quooker. Vanuit de keuken komt u in een voorraadkast, waarin de Cv-ketel is geplaatst. Bij de tweede entree is de aansluiting voor de wasmachine en de droger aanwezig.
In de aangebouwde berging is een vier persoons Jacuzzi te vinden. Deze blijft bij het geheel, maar dient wel nagekeken te worden.
In de tuin is een geïsoleerde partytent opgesteld die gebruikt kan worden als eetruimte of als extra slaapkamer. Deze tent is voorzien van verwarming en een tv-aansluiting.
Heeft u interesse in deze mooie recreatiewoning met in de directe omgeving veel activiteiten en bezienswaardigheden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.
Aanvaarding in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 549 m²
- Volume in cubic meters
- 321 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Rolldown shutters and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN D 1578
- Cadastral map
- Area
- 549 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 47
Floorplans 3
© 2001-2026 funda

















































