
Duinigermeerweg 1-R208356 VZ BlokzijlVerspreide huizen ten zuiden van Blokzijl
€ 386,000 k.k.
Description
Waterresort Blocksyl is prachtig gelegen tussen het sfeervolle stadje Blokzijl en het waterdorp Giethoorn en bovendien vlakbij het Nationaal Park Weerribben-Wieden. Rondom het resort vindt u natuurgebieden, volop rust, ruimte, water en uitgestrekte landerijen.
De recreatievilla’s op Landal Waterresort Blocksyl kunnen op verschillende manieren worden aangewend. Deze kunnen volledig worden verhuurd en daarnaast is ook een combinatie van eigen gebruik en verhuur mogelijk. Verhuur van de villa is verplicht. De professionele verhuur wordt verzorgd door Landal GreenParks. De verhuur loopt uitstekend en de reacties op dit prachtige nieuwe en bijzondere vakantiepark zijn heel positief! In combinatie met verhuur is recreatief eigen gebruik mogelijk, te weten 12 weken per jaar waarvan maximaal 5 weken in de vakantieperiodes waaronder 3 weken in het hoogseizoen.
Woningtype Groot Noorderdiep, 4-persoons Extra Luxe Wellness (4ELW).
Indeling begane grond: hal/entree, separaat toilet, woonkamer met riante schuifpui naar terras en tuin aan open vaarwater, open keuken voorzien van hedendaagse inbouwapparatuur, 2-persoons slaapkamer met badkamer 'en suite' voorzien van wastafel en douche; van buitenaf toegankelijke berging. Verdieping: overloop, separaat toilet, 2-persoons slaapkamer met panoramagevel en badkamer voorzien van bubbelbad, inloopdouche met rainshower, dubbele wastafel en sauna.
Deze degelijk gebouwde en vrijstaande recreatievilla is gerealiseerd op eigen grond en ligt aan open vaarwater uitkijkend op natuurgebied. Verder is deze gasloos, voorzien van zonnepanelen, duurzaam en toekomstbestendig.
Aantal personen: 4-persoons
Type: Groot Noorderdiep Extra Luxe Wellness
Bouwjaar: ca. 2022
Energielabel: A++
Soort woning: Vrijstaand
Kavelgrootte: ca. 347 m²
Koopsom recreatievilla incl. kavel en inventarispakket: € 386.000,- k.k. excl. btw.
Wenst u de recreatievilla te bezichtigen?
Indien u interesse heeft in deze te koop staande recreatievilla, adviseren wij u een afspraak met ons te maken. Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar, te weten maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 17.00 uur en in het weekend van 11.00 - 16.00 uur.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 386,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Plot size
- 347 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, 2 walk-in showers, sink, double sink, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, sauna, and sliding door
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- STEENWIJKERLAND F 619
- Cadastral map
- Area
- 347 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Photos 25
© 2001-2025 funda
























