This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/recreatie/eanjum/huis-skanserwei-28-528/89144402/

Skânserwei 28-5289133 DV EanjumOostmahorn
€ 195,000 k.k.
Description
* Extra Luxe, vrijstaande 4-pers. wellness woning, gebouwd op het water
* Royaal terras boven het water en grote raampartijen met schitterend uitzicht
* Op een compleet vakantiepark en open vaarverbinding met het Lauwersmeer
Op het mooie Landal Esonstad wordt deze vrijstaande 4-persoons luxe woning op het water te koop aangeboden. De woning is gelegen op eigen grond en wordt omringd door riet. Opvallend is de compacte vierkante vorm, het royale terras boven het water en de grote raampartijen met schitterend uitzicht over het water en de natuur. Het park ligt aan Nationaal Park Lauersmeer in Anjum met een open vaarverbinding naar het Lauwersmeer en biedt o.a. een jachthaven, overdekt zwembad, horeca en indoor speeltuin.
LANDAL ESONSTAD
Landal Esonstad is een prachtig en veelzijdig vakantiepark aan Nationaal Park Lauwersmeer in Anjum. Dit park staat voor rust, kwaliteit, vertier en comfort. Het park heeft een eigen jachthaven en een open vaarverbinding naar het Lauwersmeer. Verder vind je hier o.a. een overdekt zwembad, indoor speelparadijs, horecafaciliteiten en sportvoorzieningen. Een ideale locatie voor de watersportliefhebber!
STAP DE WONING BINNEN
Via de entree bereik je de lichte en sfeervolle woonkamer met zit- en eethoek en schuifpui naar het royale terras boven het water met ballustrade. De open hoekkeuken is o.a. voorzien van een gasstel, koelkast met vriesvak, combimagnetron en vaatwasser. Verder vind je op de begane grond een apart toilet en een inpandige berging. Op de verdieping zijn 3 kamers waarvan twee slaapkamers, ieder met twee boxsprings en een kastruimte en in één kamer staat de sauna voor de extra luxe en ontspanning van de woning. De badkamer beschikt over een whirlpool, wastafel, hangtoilet en een inloop-/regendouche met Sunshower. Een bijzondere woning, waarbij je niet aan, maar óp het water leeft!
RENDEMENT VERHUUR EN EIGEN GEBRUIK
Bij Landal Esonstad is verhuur van de accommodatie mogelijk, maar niet verplicht. Download nu de brochure en bekijk de huuropbrengsten en jaarlijkse kosten van deze woning.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 245,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 195,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Specific
- Furnished and with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Plot size
- 183 m²
- Volume in cubic meters
- 373 m³
Layout
- Facilities
- Jacuzzi
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- 2009
Cadastral data
- ANJUM G 1740
- Cadastral map
- Area
- 183 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Parking place
Photos 35
© 2001-2026 funda


































