This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/recreatie/elahuizen/huis-mardyk-3-g6/43025852/

Description
Uitstekend onderhouden, modern recreatiechalet met berging en verhoogd houten terras. Het chalet is gelegen op ‘Waterpark De Koggeplaet’, aan de jachthaven en op steenworp afstand van het meer De Fluessen. Het betreft een kleinschalig parkje in de watersportplaats Elahuizen. In de nabijheid zijn de Gaasterlandse bossen en de prachtige IJsselmeerkust. Bouwjaar ±2010, seizoensplaats ±200m², woonoppervlakte ±39m², inhoud ±149m³.
Bouwaard:
Het chalet is opgetrokken in wanden van houtstapelbouw, houten vloer, hardhouten kozijnen en een geïsoleerd zadeldak met dakoverstek en gedekt met stalen dakplaten met dakpanprofiel. Aan de voorzijde van het chalet openslaande deuren naar het terras. Het gastenverblijf/berging eveneens in houtstapelbouw en een zadeldak gedekt met asfaltbitumen shingles.
Indeling:
Via de entree aan de voorzijde, een woonkamer met openslaande tuindeuren naar het terras, pelletkachel en fraai uitzicht op jachthaven, met er achter het meer, halfopen keuken, badkamer/toilet, 2 slaapkamers, waarvan de ruime ouderslaapkamer met tuindeur.
Keukeninrichting:
Beige inbouwkeuken in langsopstelling en voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast en afzuigkap.
Sanitair:
Goede kwaliteit sanitair. Badkamer voorzien van een douchecabine met douchekolom, een wastafelmeubel, spiegelkast en een hangtoilet.
Verwarming/warmwatervoorziening:
Verwarming middels een pelletkachel. Warmwatervoorziening via Vaillant geiser, bouwjaar 2025.
Isolatie:
Het chalet heeft een extra geïsoleerde vloer, een geïsoleerd dak en is volledig voorzien van isolerende beglazing.
Tuin:
De tuin, met vaste planten, is deels omgeven met hagen. De tuin is grotendeels voorzien van houten terrasvlonders, waarbij het terras aan de zijde van de jachthaven is verhoogd, voor maximaal uitzicht op het water. In de tuin zijn een buitenkraan en verlichting aanwezig. Naast het chalet een terras met veel privacy. De tuin is deels voorzien van steenslag en vergt weinig onderhoud.
Ligging:
Het chalet is gelegen op een ruime kavel, direct aan de jachthaven op ‘Waterpark De Koggeplaet’, een kleinschalig parkje met ongeveer 70 vakantiewoningen. Het park ligt direct aan De Fluessen, één van de Friese meren, en biedt volop mogelijkheden voor watersport en ontspanning in de natuur. De jachthaven nabij het chalet beschikt over circa 140 ligplaatsen. Het park biedt voldoende parkeergelegenheid en beschikt over een laadpaal voor elektrische auto’s. Elahuizen is een watersportdorp met 2 zeilscholen, ligt in de gemeente De Fryske Marren en in de nabijheid van Gaasterland. Het gebied wordt gekenmerkt door prachtige, gevarieerde landschappen. Water, bossen, weiden en vergezichten wisselen zich af. In het gebied zijn veel fiets– en wandelroutes en een 9-holes natuurgolfbaan. Het IJsselmeer bevindt zich op geringe afstand, waarmee het gebied voor de recreant zeer aantrekkelijk is. Op fietsafstand is Balk gelegen, het beschikt over een gezellig centrum en uitgebreide winkel– en horecavoorzieningen. Elahuizen is bovendien gunstig gelegen, nabij uitvalswegen (A6) richting het midden van het land.
Bijzonderheden:
- Uitstekend onderhouden chalet met uitzicht op de jachthaven en het meer De Fluessen.
- Het chalet heeft een vrijstaande berging.
- Ligging op mooie plek, direct aan de jachthaven.
- De woning is voorzien van zonnescreens.
- De aanwezige (grotendeels nieuwe) inventaris is in de koop inbegrepen.
- Het betreft een seizoensplaats, jaarlijks van 1 april tot en met 31 oktober.
- Tarieven huur kavel en ligplaats zijn op aanvraag.
- Mogelijkheid voor huur ligplaats in de jachthaven.
- Het chalet mag jaarlijks 50 dagen worden verhuurd (conform voorwaarden park).
- Permanente bewoning is niet toegestaan.
- Voor het parkreglement zie dekoggeplaet.nl.
- Bezichtiging uitsluitend via de makelaar.
- Levering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 115,000 vrij op naam
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Gable roof covered with metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 39 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 149 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Double glazing
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- BALK A 1
- Cadastral map
- Area
- 1 m² (part of parcel)
Exterior space
- Location
- Along waterway
- Garden
- Front garden, side garden and sun terrace
- Front garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
© 2001-2026 funda