This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/recreatie/heel/huis-de-peel-13-a25/43314304/

De Peel 13-A256097 NL HeelVerspreide huizen Heel
€ 239,000 k.k.
Eye-catcherDe Peel 13 a 25, jouw eigen plek midden in de natuur.
Description
Welkom op De Peel 13 a 25, jouw eigen plek midden in de natuur.
Stel je voor: je wordt wakker in alle rust, omringd door groen, met het kabbelende water van de Maasplassen vlakbij. Op deze prachtige locatie in Heel vind je deze sfeervolle, vrijstaande recreatiewoning op een perceel van circa 330 m². Hier ervaar je het ultieme vakantiegevoel, elke dag opnieuw.
De woning is met zorg en oog voor detail afgewerkt en biedt alles wat je nodig hebt: een gezellige woonkamer, een complete keuken en badkamer, twee comfortabele slaapkamers én een zonnige tuin waar je eindeloos kunt genieten. Of je nu binnen bent of buiten zit onder de overkapping, dit is zo’n plek waar je vanzelf tot rust komt.
Indeling:
Begane grond:
Zodra je binnenstapt, voel je het al: dit is een plek waar je je meteen thuis voelt. De hal heet je welkom en geeft toegang tot de trap naar de eerste verdieping, het toilet, de meterkast, de badkamer en de woonkamer.
We lopen door naar de woonkamer. Deze ruimte is licht en sfeervol, met grote openslaande deuren die je direct verbinden met de tuin. Hier geniet je van lange avonden, een goed boek of gewoon van het uitzicht op het groen. Op de vloer vinden we een mooie houten vloer (Rood Noorse Den) en de wanden zijn afgewerkt in neutrale tinten. Een blanco canvas waar jij met gemak jouw eigen stempel op drukt.
Dankzij de open verbinding tussen de keuken en zowel het eet- als het leefgedeelte is er genoeg ruimte om gezellig met het hele gezin samen te zijn. Kookliefhebbers kunnen zich helemaal uitleven in deze keuken. Vrienden en familie kunnen gezellig aanschuiven aan de eettafel terwijl je staat te koken. De keuken is praktisch ingericht in een hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals: een koelkast, vriezer, gaskookplaat en afzuigkap.
Aangrenzend vind je de bijkeuken, ideaal voor extra bergruimte, je wasmachine en de cv-installatie (Intergas, 2021, eigendom).
De badkamer, bereikbaar via de hal, is netjes afgewerkt en voorzien van een douche en wastafel. Compact, maar comfortabel.
Eerste verdieping:
Via de trap in de hal, bereiken we de eerste verdieping. Hier kom je uit op een lichte overloop met dakraam en een extra toiletruimte. Vanaf de overloop bereiken we twee fijne (slaap)kamers, elk met voldoende ruimte en praktische opbergmogelijkheden achter de knieschotten. Daarnaast is er nog een handige, verborgen berging, bereikbaar achter de trap, ideaal voor spullen die je uit het zicht wilt houden.
Tuin:
Buiten wordt het pas écht genieten. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin waar je altijd wel een fijn plekje vindt in de zon of juist in de schaduw. Onder de overkapping zit je heerlijk beschut, terwijl het tuinhuis zorgt voor extra comfort en mogelijkheden. Dit gaat absoluut een plek worden waar je heerlijk buiten kunt genieten.
Met een eigen parkeerplaats op het perceel is het gemak compleet.
Goed om te weten:
Dit is een recreatiewoning. Dat betekent dat permanente bewoning niet is toegestaan en dat er andere regels en een percentage overdrachtsbelasting van 8% gelden
Omgeving:
Deze woning ligt in het groene park De Heelderpeel, in het charmante dorp Heel in Midden-Limburg. Je zit hier centraal, met de A2 richting Eindhoven en Maastricht dichtbij en het gezellige Designer Outlet in Roermond op korte afstand. Ook het witte stadje Thorn, en zelfs België en Duitsland, liggen binnen handbereik.
De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers. Je ontdekt hier moeiteloos de schoonheid van onder andere het Leudal, de Beegderheide, Nationaal Park De Meinweg en De Grote Peel. Bossen, heide en water wisselen elkaar af en maken elke wandeling of fietstocht bijzonder.
Hou je van watersport? Dan zit je hier perfect. De Maas en de Maasplassen liggen vlakbij en bieden talloze mogelijkheden, van zeilen en kanoën tot zwemmen en ontspannen aan het water.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 239,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 330 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HEEL EN PANHEEL A 850
- Cadastral map
- Area
- 330 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda