
Parkweg 2-V1033221 LV HellevoetsluisDuinhoeck
€ 325,000 k.k.
Description
Aan de waterkant genieten op Europarcs Resort Poort van Zeeland
Droomt u van een eigen plekje aan het water, waar u kunt genieten van rust, ruimte en natuur? Op het prachtige Europarcs Resort Poort van Zeeland vindt u deze goed onderhouden recreatiewoning met nummer 103. Deze charmante chalet staat op een ruim perceel eigen grond van maar liefst 393 m2 en biedt alles wat u zoekt in een vakantieverblijf. De chalet heeft een energielabel B.
Indeling
Binnenkijken
Stap binnen in de gezellige woonkamer, waar u direct de sfeer van ontspanning en vakantie proeft. De grote ramen zorgen voor veel lichtinval en een prachtig uitzicht op de tuin en het water. De open keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een gaskookplaat. Hier kunt u de lekkerste maaltijden bereiden en samen met uw gezin of vrienden van genieten aan de eettafel.
De chalet beschikt over drie slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer en suite. De andere twee slaapkamers zijn ook redelijk ruim en comfortabel. De badkamer is uitgerust met een douche en er is een apart gastentoilet.
Kenmerken
• 3 slaapkamers, waarvan 1 met badkamer en suite
• Uitgebreide keuken met alle inbouwapparatuur: oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, koffiezetapparaat en gaskookplaat
• Badkamer met douche, toilet en wastafel
• Apart gastentoilet
• Goed onderhouden, zowel binnen als buiten
• Eigen berging buiten voor fietsen. Ook voorzien van elektriciteit en water aan- en afvoer voor eventueel wasmachine en – droger.
• Omheind perceel met schapenhek, ideaal voor kleine kinderen en bijvoorbeeld een hond.
• Prachtige ligging aan het water
• Eigen CV-installatie
• Veel handige bergruimte
• Op wandelafstand van het strand langs het Haringvliet
• Rustig gelegen, dicht bij receptie, winkel, restaurant, snackbar en speeltuin.
Tuin
Buitenleven
De tuin rondom de chalet is een oase van rust. Het perceel is omheind met een charmant schapenhek, waardoor u alle privacy heeft. De tuin rondom is aangelegd en prima onderhouden. Voor fietsen en andere spullen is er een handige berging buiten. Er is plek voor twee auto's op eigen terrein bij de chalet.
Bijzonderheden
Gebruik
Deze recreatiewoning is voor meerdere doeleinden geschikt:
• Eigen gebruik: Geniet van uw eigen vakantieverblijf wanneer u maar wilt. Trek u terug in uw eigen oase van rust en geniet van de natuur en de faciliteiten van het resort.
• Verhuur: Verhuur de woning aan gasten en profiteer van een aantrekkelijk rendement. Europarcs Resort Poort van Zeeland is een populaire bestemming, dus u kunt rekenen op een goede bezetting.
• Combinatie: Combineer eigen gebruik met verhuur, zodat u zelf van de woning kunt genieten en tegelijkertijd inkomsten kunt genereren.
Overige informatie
• De chalet wordt volledig gemeubileerd aangeboden, inclusief alle inventaris. U kunt dus direct genieten van uw nieuwe vakantieverblijf.
• Vraagprijs: € 325.000 kosten koper, inclusief perceel, chalet en complete inventaris.
• Het is mogelijk om een hypotheek te vestigen op de chalet. U dient dan rekening te houden dat dit voor maximaal tot 70% van de aankoopprijs mogelijk is. Voorne Makelaars heeft het netwerk om u hierbij te helpen met gespecialiseerde partijen, die de hypotheek voor u gaan organiseren.
• De eigendomsoverdracht vindt plaats bij notaris Moerland in Brielle.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Specific
- Furnished
- Type of roof
- Gable roof covered with metal
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 63 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 393 m²
- Volume in cubic meters
- 189 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, toilet, and 2 washstands
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR-107 BUTAAN (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS F 1022
- Cadastral map
- Area
- 393 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda