This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/recreatie/lathum/huis-marsweg-2-r12/43271664/

Marsweg 2-R126988 BM LathumRhederlaag
€ 149,990 v.o.n.
Description
Ontdek dit prachtige chalet op een unieke locatie!
Wij mogen u dit schitterende chalet v.v. een fraaie terrasoverkapping aanbieden, gelegen op het rustige en separate villapark v.v. een eigen slagboom. Geniet van een vrij uitzicht over de vijver vanuit de ruime, fraai aangelegde tuin – een plek waar u helemaal tot rust komt.
Binnen treft u een sfeervol woongedeelte v.v. smaakvolle inrichting met open keuken en twee comfortabele slaapkamers v.v. kasten/kastruime.
De lichte woonkamer is voorzien van airconditioning en grote raampartijen die zorgen voor een overvloed aan daglicht.
Via de openslaande deuren loopt u zo naar buiten, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overgaan. Separaat toilet.
Verder heeft u de beschikking over een luxe badkamer v.v. onder andere een heerlijke sauna.
Het chalet staat op een ruime, beschutte kavel en beschikt over een eigen parkeerplaats en praktische berging.
Indeling:
Entree met doorloop naar de open keuken
Ruime badkamer met douchecabine en wastafelmeubel
Sauna voor de ultieme wellness beleving
Gezellige woonkamer
Twee slaapkamers voorzien van kasten/kastruimte
De tuin is verzorgd en omgeven door groen. Op het terrein vindt u een fijne berging. De ligging is heerlijk rustig, met een eigen opgang en buren die allemaal eigenaar zijn van hun chalet.
Park
Rhederlaagse Meren biedt volop faciliteiten: speeltuin, tennisbaan, zwembad, jachthaven, supermarkt, restaurant én het populaire zwem- en zandstrand. Dankzij de centrale ligging bent u binnen 10 à 15 minuten in Arnhem, Doetinchem of de charmante Hanzestad Doesburg. Natuurliefhebbers kunnen genieten van prachtige wandel- en fietsroutes, zoals Nationaal Park De Veluwezoom, de Posbank en de IJsselvallei. Het park is uitstekend bereikbaar via de A12, A50 en A348.
Praktische informatie:
Jaarlijkse huur grond: € 5. 157,75
Gassoort: propaangas (via het park)
Gas, water en elektra op naverrekening
Buren zijn allemaal eigenaar en gebruiken het chalet voor eigen gebruik
Mogelijkheid tot verhuur via het park of privé, met uitstekende rendementen
Aanvaarding: in overleg.
Bezichtiging?
U kunt een bezichtiging aanvragen door op funda het contactformulier in te vullen. Er wordt dan contact met u opgenomen om de afspraak te maken.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 169,995 vrij op naam
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 149,990 vrij op naam
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 50 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 190 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- LATHUM A 1234
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings, unobstructed view and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden and sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda