
Oude Balksterweg 2-2198567 HJ OudemirdumOudemirdum
€ 110,000 v.o.n.
Eye-catcherToplocatie nabij bossen en IJsselmeer
Description
Schitterend Chalet van 2016 met een overdekte veranda over de gehele breedte van het chalet. Hier kun je heerlijk genieten bij warme zomerse dagen met uitzicht op de tuin!
Voorzien van een moderne inrichting, instapklaar! Het gehele inventaris kan achterblijven behoudens enkele persoonlijke bezittingen. De royale kavel van circa 250 m² biedt is ingericht met een terras, gazon, bloeiende borders en struiken en groene hagen, vrijstaande houten berging en voldoende parkeergelegenheid.
Een geliefd park midden in het afwisselende landschap van Gaasterland, CAMPING DE BOSRAND, KAVEL 219. Camping de Bosrand grenst direct aan de bossen van Gaasterland en de landerijen met weidse uitzichten.
INDELING
Royale lichte living voorzien van een kunststof schuifpui naar het terras, ruime eet/zithoek, een moderne keuken met voldoende kastruimte inclusief inbouwapparatuur. Twee slaapkamers waarvan een ouderslaapkamer voorzien van vaste kasten en een slaapkamer met twee bedden en kastruimte. De badkamer is uitgerust met een douche, toilet en wastafel. Het gehele interieur is met zorg samengesteld en kan naar wens achterblijven, behoudens enkele persoonlijke bezittingen.
TUIN
De tuin beschikt over een royale aangebouwde veranda, een terras met looppad, vrijstaande houten berging. De tuin is ingericht met een gazon, bloeiende borders en groene hagen.
OUDEMIRDUM EN OMGEVING LIGGING AAN HET IJSSELMEER
emirdum en omgeving Oudemirdum is uniek gelegen in het glooiende landschap van Gaasterland en dichtbij de IJsselmeerkust. De combinatie van bossen, stranden, meren en kliffen maken dit gebied extra bijzonder. Geen wonder dat Gaasterland in trek is bij zowel watersportliefhebbers, wandelaars, fietsers als ruiters. In Gaasterland liggen 65 km aan fietspaden en 20 km aan ruiterpaden.
Oudemirdum is een levendig dorp met ruim 1300 inwoners en een goed aanbod aan voorzieningen en verenigingen. Er zijn voldoende winkels voor de dagelijkse boodschappen en andere benodigdheden, een basisschool, sporthal, sportvelden, VVV en postpunt. In het pittoreske centrum De Brink zijn diverse restaurants met vaak volle terrassen.
Even buiten Oudemirdum liggen een grote speeltuin, golfbaan, manege, haven, kite- en windsurfplekken, en dagrecreatie De Hege Gerzen met een zwembad en strand aan het IJsselmeer. Het grotere dorp Balk ligt op slechts 7 km afstand en beschikt over een compleet aanbod aan diensten, winkels en scholen. Watersporters kunnen hier terecht op het Slotermeer en de rivier de Luts. Vanuit Oudemirdum zijn er goede uitvalswegen naar de A6, Joure/Heerenveen en Amsterdam. Vanuit Amsterdam bedraagt de reistijd naar Oudemirdum 1 uur en 15 minuten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 110,000 vrij op naam
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Mobile home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 41 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 155 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and sliding door
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Hoogrendement (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- OUDEMIRDUM 10 100
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- See deed
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda